RX570 4 GB anında 80 derece oluyor

2.el aldım. Gidip kendim pc den söktüm.Mining değildi kart Termal macunu düzgün sürdüm coller master marka macun
Kasadan sökmeniz kullanılmadığı anlamına gelmiyor. Alırken FURMARK testi yapmadınız mı. MİNİNG'de bilinçsizce kullanılmış kartlarda genelde böyle ısı sensörü hatası çok oluyor. Ama montajı düzgün yapamadıysanız ondan da olabilir.

Kasadan sökmeniz kullanılmadığı anlamına gelmiyor. Alırken FURMARK testi yapmadınız mı. MİNİNG'de bilinçsizce kullanılan kartlarda genelde böyle ısı sensörü hatası çok oluyor. Ama montajı düzgün yapamadıysanız ondan da olabilir.
Kartta mining yapılmadığı söyleniyor. zaten aldığım çocuk 1.5 sene kullanmış mining olma ihtimali yok reis

GPU üzerinde soğutucu blok olmasa bile sıcaklık birden böyle zıplamaz, yük altında fanlar tam performansta çalışıyorsa ve GPU frekans düşürmüyorsa endişe edecek bir durum yok, sensör bozuk olarak da kullanabilirsiniz.

GPU üzerinde soğutucu blok olmasa bile sıcaklık birden böyle zıplamaz, yük altında fanlar tam performansta çalışıyorsa ve GPU frekans düşürmüyorsa endişe edecek bir durum yok, sensör bozuk olarak da kullanabilirsiniz.

Fanlar %100'de çalışıyor tam yükte ve çok ses çıkıyor asıl problemim burada aslında

Kartın montajı düzgün yapılmamış gibi macunu yenileyip tekrar kapatın en doğrusu için aynı model kartın macun değişim videosunu referans alın

Geri
Yukarı