RX570 4 GB ile mining yapmak

Merhaba. Ben biraz geç kalanlardanım😊 şu anda ETC classic kazıyorum. Elimdeki Ekran kartı: RX 570 4 GB Nitro çift fanlı model. 13 mhs alıyorum maksimum. Bunu overlock hariç bunu yükseltmek için ne yapabilirim?

BIOS Mod+ OC, başka bir performans artışı mevcut değil.
Bir de Hive OS vb. Linux platformlarında daha iyi performans verdiği söyleniyor. 3 ile 5 Mhs fark ediyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar lafı uzatmadan konuya giriyorum. Şu anda Sapphire RX570 4 GB tek fanlı ekran kartım var. Sizce 1 ay düzenli mining yaparsam elektrik + kazanç olarak kar eder miyim? Ethereum kazmayı düşünüyorum. RX570 ile mining tecrübesi olan arkadaşları dinlemek isterim.

Sistem özellikleri:
  • CPU: i7-4770
  • GPU- RX570 4 GB.
  • RAM: 14 GB.
  • Bellek 512 GB.
  • Anakart: ASUS B85M-G (emin değilim)

Şuan bende de aynı kart var. Etc kazıyorum. 13 mhs alıyorum. Daha da mhs'yi yükseltebilecek tecrübeli birileri var mı?😊
BIOS Mod+ OC başka bir performans artışı mevcut değil.
Bir de Hive OS vb. Linux platformlarında daha iyi performans verdiği söyleniyor 3-ile 5 Mhs fark ediyor.
Cevap için teşekkürler. Ben şuan 2miner üzerinden kazıyorum. Burada 13 mhs alıyorum etc için... Daha iyi olabilir dediğin önerin varsa alırım:)

Şu an bende de aynı kart var. ETC kazıyorum. 13 mhs alıyorum. Daha da Mhs'yi yükseltebilecek tecrübeli birileri var mı?😊

Cevap için teşekkürler. Ben şu an 2miner üzerinden kazıyorum. Burada 13 mhs alıyorum ETC için... Daha iyi olabilir dediğin önerin varsa alırım:)

Ben RVN Mining yapıyorum. ETH classic için bir tecrübem yok.

Geri
Yukarı