RX570 79 derecede sorun olur mu?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Hiçbir oyunda 74'ü geçmiyordu ama Ac Syndicate'de 78-79 arası kartım MSI Armor modeli bildiğim kadarıyla Armor serisi yüksek derece sıcaklıklara dayanıklı ama yine de merak ediyorum ilk defa bu derecede oynadığım için sorun yaşar mıyım?

Dosya Ekleri

• Acs.png
    Acs.png
    715,6 KB · Görüntüleme: 34
Kasa çok kötü, değiştirin ve UnderVolt yapınız. UnderVolt işlemi ısı düşürmese bile daha uzun süre hurdaya çıkmasını sağlar. Ben -37 değer verdim ve stabil, sorunsuz çalışıyor. 79 derece pek sıcak değil aslında.
Maalesef öyle alırkan sirkülasyon olayının olduğunu bilmiyordum :(. Undervolt ne demek oluyor bilmiyorum. Olabilir 74'e alışkın olduğumdan aklıma takıldı.
Asus'un Rog Strix modeli var bende de. The Witcher 3 oyununda en yüksek ayarlarda 77 dereceye kadar çıkıyor. Onun dışında fazla ısınmıyor. Bu soru ilk defa dün benim de aklıma geldi. Konuyu takipteyim.
Benim her oyunda ara sahne girdiğinde 74'den 77'ye çıkıyor ama Witcher 3'de 75-76 oluyordu sizde de var mı bu ara sahnede artış acaba?

@Ludvig Hocam merhabalar. ASUS RX 570 STRIX modeli bende de var. Bağlantınızı DisplayPort ile mi yapıyorsunuz? Size bir soru soracaktım. Ben güncel sürücüyü kullanıyorum şu an DisplayPort ile bağlıyorum kartı monitöre. Arada ekranda bozulmalar yaşıyorum. Acaba sizde oluyor mu? Cevap verirseniz sevinirim.

@Ludvig Hocam merhabalar. ASUS RX 570 STRIX modeli bende de var. Bağlantınızı DisplayPort ile mi yapıyorsunuz? Size bir soru soracaktım. Ben güncel sürücüyü kullanıyorum şu an DisplayPort ile bağlıyorum kartı monitöre. Arada ekranda bozulmalar yaşıyorum. Acaba sizde oluyor mu? Cevap verirseniz sevinirim.
Ben HDMI ile kullanıyorum. Hiçbir sürümde bu tarz bir sorun yaşamadım hocam.
Maalesef öyle alırkan sirkülasyon olayının olduğunu bilmiyordum :(. Undervolt ne demek oluyor bilmiyorum. Olabilir 74'e alışkın olduğumdan aklıma takıldı.

Benim her oyunda ara sahne girdiğinde 74'den 77'ye çıkıyor ama Witcher 3'de 75-76 oluyordu sizde de var mı bu ara sahnede artış acaba?
Ara sahnede bir değişim oluyordu evet. Ama yükseliyor mu düşüyor muydu hatırlamıyorum. Sanırım düşüyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı