RX570 Alınır mı ?

Bende Black Friday indirimini bekliyorum.1060 satın almak istiyorum ama şuan ki fiyatı ortada.Black Friday'da güzel indirim olursa 1060 ama olmassa RX 580 8GB almak zorunda kalacağım.

Elimde 1050 ti var satıp para eklemeden alabiliyorum direk o nedenle sordum.
RX 580 4GB İle 570 4gb arasında 200 tl vericek bi fark göremedim açıkcası.

Fiyatına göre alınabilir.Ama bütçeniz el veriyorsa.Bu daha iyi bir seçim olacaktır. https://www.hepsiburada.com/sapphirenitron-radeon-rx-580-4g-oc-256bit-gddr-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-07-20g-p-HBV000004VT17
karşılaştırma videosu
Haklısınız öyle aham şaham bi fark yok.İsterseniz bu siteye bakın bi 870TL:SAPPHIRE RX570 4GB 256B GDDR5 DVID/HDMI/DP AMD Ekran Kartı 11266-34-20G Ekran Kartı SAPPHIRE.Ama siteyi forumda bi araştırın ben daha önce hiç alışveriş yapmadım burdan forumda yapanlar var.Onların fikirlerine bi göz gezdirmekte fayda var.
Tek fanlı mdoeli ile çift fan artasında ne fark var ki ? buakdar fiyat farkı var. teknoloji pazarda 1002 Tl idi çift fanlısı bugün

karşılaştırma videosu

Tek fanlı mdoeli ile çift fan artasında ne fark var ki ? buakdar fiyat farkı var. teknoloji pazarda 1002 Tl idi çift fanlısı bugün
Dostum ben de ilk olarak o karşılaştırmaya baktım fakat diğer kanalların videolarında 10-15 fps fark gördüm. Hem bu video bana çok da gerçekçi gelmedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı