RX570 ARMOR GPU Kullanımı

ETS 2 çerez oyun. Anlıyorum. İyi forumlar, daha da cevap verme. 2080Ti zaten en üst seviyedeki kart. Gelmişsin sanki düşük bir kart gibi ''2080Ti'da bile %100 kullanıma ulaşmıyor'' diyorsun. Kendi cümlelerin kendinle çelişiyor.
RX590'la 4K ultra ETS 2 oynamaya devam edin siz. Yazsan da cevap vermeyeceğim çünkü göz ardı ediyorum. Diğer konuda da dersinizi aldınız ve kendiniz de söylediniz, kesin bilgim yok diye. Yoksa yorum yapmayın. Sonra yanlış bilgilendirmeyi yeyip ceza çekiyorsunuz.

ETS 2 çerez oyun. Anlıyorum. İyi forumlar, daha da cevap verme. 2080Ti zaten en üst seviyedeki kart. Gelmişsin sanki düşük bir kart gibi ''2080Ti'da bile %100 kullanıma ulaşmıyor'' diyorsun. Kendi cümlelerin kendinle çelişiyor.
RX590'la 4K ultra ETS 2 oynamaya devam edin siz. Yazsan da cevap vermeyeceğim çünkü göz ardı ediyorum. Diğer konuda da dersinizi aldınız ve kendiniz de söylediniz, kesin bilgim yok diye. Yoksa yorum yapmayın. Sonra yanlış bilgilendirmeyi yeyip ceza çekiyorsunuz.
ETS2 sistemi ne kadar zorlayacak Allah için :d Önerilen sistem gereksinimleri için bile istediği kart sadece GTX760. Sanki çok ağır bir oyunmuş gibi konuşuyorsunuz. Ben RTX2080Ti gibi çok üst segment bir kartın bile bu oyunda %100 kullanıma ulaşmadığını, çünkü kartı yormadığından bahsediyorum, siz ise %100 kullanmıyorsa darboğaz olduğundan bahsediyorsunuz. RTX2080Ti 4K performansında çok iyi sonuçlar veriyor, ETS2 videosunda ayarlar en yüksekte, 4K çözünürlük kullanılıyor ve oyun modlu üstelik. Eğer %100 kullanıma ulaşmadığında darboğaz oluyorsa bu videoda neden sürekli %60 - %85 arası gidip geliyor? En yüksek ayarlarda bile kartı oyun yormuyor çünkü bu yüzden kart %100 kullanılmıyor. Cevap vermeyeceksin tabii, çünkü yazılanları başka yönlere çekmekten , farklı anlamlar çıkarmaktan başka yapabildiğin birşey yok. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı