RX570 Gaming X vs Sapphire Pulse

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. RX570 bakıyorum. İkisi de aynı fiyata aynı mağaza tarafından satılıyor. Hangisini almak daha mantıklı olur? Benim aklım MSI da.

50TL fazlasına RX580 8 GB hıs ıceq X2 de satıyorlar ama fanları değişmiş olduğu için yanaşmadım hiç.

Merhaba. RX570 bakıyorum. İkisi de aynı fiyata aynı mağaza tarafından satılıyor. Hangisini almak daha mantıklı olur? Benim aklım MSI da.

50TL fazlasına RX580 8 GB hıs ıceq X2 de satıyorlar ama fanları değişmiş olduğu için yanaşmadım hiç.
Bence 580 olabilir hocam. Soğutmasına internetten bakın derim. Eğer sorun olmayacaksa RX580 almanızda fayda var. 1650 Super ile yarışıyor. Günümüz oyunlarını da rahat oynatıyor. Youtube'da oyun testleri vardır. Sıcaklıklarına bakın yani.

Ne kadar fiyatları ben Gaming X olanını alırdım Sapphire Pulse de güzeldir ama Gaming X daha kaliteli.

1450TL iki si de. His marka RX580 ise 1500TL.

Bence 580 olabilir hocam. Soğutmasına internetten bakın derim. Eğer sorun olmayacaksa RX580 almanızda fayda var. 1650 Super ile yarışıyor. Günümüz oyunlarını da rahat oynatıyor. YouTube'da oyun testleri vardır. Sıcaklıklarına bakın yani.

RX580 evet daha iyi ama hem içininaçılmış olması hem de fanlarının başka marka ile değişmiş olması insanı soğutuyor. + olarak ileride satarken marka yüzünden zorluk çekerim gibi me de geliyor.

Ikisinin de fiyatı kaç, ona göre karar vermek mantıklı olur

1450TL.

RX580 evet daha iyi ama hem içininaçılmış olması hem de fanlarının başka marka ile değişmiş olması insanı soğutuyor. + olarak ileride satarken marka yüzünden zorluk çekerim gibi me de geliyor.

1450TL.
Hocam fanların işini yapması daha önemli. Eğer kartı iyi soğutuyorsa neden sorun olsun ki? İleride satışı etkiler mi bilmiyorum ama. 50tlye alacağını performans çok fazla olur.

Sıcaklık değerlerine bakın. Bir de hocam bu kadar ucuz nasıl bulabildiniz? Aralarındaki fark az gibi. güvenilir bir yer değil mi?

1450TL.
Ikinci el fiyatı mı bu?
Yeni ise fiyat bana piyasaya göre fazla düşük geldi, hangi siteden almayı düşünüyorsunuz?
Güvenli olmayabilir

Hocam fanların işini yapması daha önemli. Eğer kartı iyi soğutuyorsa neden sorun olsun ki?

Hee bir de o kısım var. Kart 79 derece görüyor FurMark'ta. Fan hızı ise %60. Gaming X modeli ise %39 fan hızı ile 73 derece görüyor en fazla.

Ikinci el fiyatı mı bu?
Yeni ise fiyat bana piyasaya göre fazla düşük geldi, hangi siteden almayı düşünüyorsunuz?
Güvenli olmayabilir

2. el fiyatları. Aslında piyasaları bu civarlarda. 1300'den başlıyor 1900'e kadar rahatça bulunuyor. Yakınımdaki bir mağzadan alacağım.

Gaming X RX570 aldım kuruyorum şu an.

@Demir selim @kyujin @osman5123 arkadaşlar kartı bilgisayarıma taktım driver yükledim. Kartın güvenlik etiketi açılmamış hatta kutunun içindeki, sticker, CD ve kitapçığın çıktığı, kutu açılmamıştı bile.

Son düzenleme:
Hee bir de o kısım var. Kart 79 derece görüyor FurMark'ta. Fan hızı ise %60. Gaming X modeli ise %39 fan hızı ile 73 derece görüyor en fazla.

2. el fiyatları. Aslında piyasaları bu civarlarda. 1300'den başlıyor 1900'e kadar rahatça bulunuyor. Yakınımdaki bir mağzadan alacağım.

Gaming X RX570 aldım kuruyorum şu an.

@Demir selim @kyujin @osman5123 arkadaşlar kartı bilgisayarıma taktım driver yükledim. Kartın güvenlik etiketi açılmamış hatta kutunun içindeki, sticker, CD ve kitapçığın çıktığı, kutu açılmamıştı bile.
Hayırlı olsun demek düşüyor galiba hocam. Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı