Çözüldü RX570 Radeon Software driver ayarlarına girince ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, bugün bilgisayarıma zorunlu olarak format attım. Sonrasında Radeon Software yazılımını yükledim, herhangi bir sorun yok gibi gözüküyordu fakat bilgisayarı yeniden başlatınca gördüm ki driver ayarlarına girdiğim anda ekran gidip gelmeye başlıyor, PC sapıtıyordu. Farklı sürümler denedim fakat durum hep aynı kaldı. Sizce sorun nerede? Şu anlık Windows'un otomatik yüklediği driver ile kullanıyorum herhangi bir sorun yok fakat CS gibi oyunlarda black bar göreceğim için AMD Software'i kurmak zorundayım. Problem nedir sizce? Ekran gittiğinde PC kapanmıyor, Win+D alt+F4 yapıp kapatıyorum yani sadece ekran gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, bugün bilgisayarıma zorunlu olarak format attım. Sonrasında Radeon Software yazılımını yükledim, herhangi bir sorun yok gibi gözüküyordu fakat bilgisayarı yeniden başlatınca gördüm ki driver ayarlarına girdiğim anda ekran gidip gelmeye başlıyor, PC sapıtıyordu. Farklı sürümler denedim fakat durum hep aynı kaldı. Sizce sorun nerede? Şu anlık Windows'un otomatik yüklediği driver ile kullanıyorum herhangi bir sorun yok fakat CS gibi oyunlarda Black bar göreceğim için AMD Software'i kurmak zorundayım. Problem nedir sizce? Ekran gittiğinde PC kapanmıyor, Win+D alt+F4 yapıp kapatıyorum yani sadece ekran gidiyor.

Önce chipset sürücüsünü kurun, yeniden başlatıp ekran kartı sürücüsünü kurun.
Merhaba, bugün bilgisayarıma zorunlu olarak format attım. Sonrasında Radeon Software yazılımını yükledim, herhangi bir sorun yok gibi gözüküyordu fakat bilgisayarı yeniden başlatınca gördüm ki driver ayarlarına girdiğim anda ekran gidip gelmeye başlıyor, PC sapıtıyordu. Farklı sürümler denedim fakat durum hep aynı kaldı. Sizce sorun nerede? Şu anlık Windows'un otomatik yüklediği driver ile kullanıyorum herhangi bir sorun yok fakat CS gibi oyunlarda Black bar göreceğim için AMD Software'i kurmak zorundayım. Problem nedir sizce? Ekran gittiğinde PC kapanmıyor, Win+D alt+F4 yapıp kapatıyorum yani sadece ekran gidiyor.

Önce chipset sürücüsünü kurun, yeniden başlatıp ekran kartı sürücüsünü kurun.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı