RX570 ve Ryzen 3 2200G Fortnite performans sorunu

KronosEP

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi Fortnite oyununda performans sıkıntısı yaşıyorum. Diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yok gibi. Yardım eder misiniz?

Hocam donma mi? FPS aniden dusuyor mu? Bunularin olup olmadigini bilmeden nasil yorum yapabiliyorsunuz?
Performans sıkıntısı diyorsa , FPS düşük demek. Sen ne anladın cümleden? Donma ile FPS düşüklüğünün nedeni Darboğaz olabilir. Ve büyük ihtimal sorun darboğaz. Şu sosyalde birbirine laf atmak için yorum atan kitleye sinir oluyorum.

Performans sıkıntısı diyorsa, FPS düşük demek. Sen ne anladın cümleden? Donma ile FPS düşüklüğünün nedeni darboğaz olabilir. Ve büyük ihtimal sorun darboğaz. Şu sosyalde birbirine laf atmak için yorum atan kitleye sinir oluyorum.

Önceden gayet rahat bir şekilde 100 FPS'nin üzerinde alabiliyorken şimdi 60 FPS zar zor alıyorum ne ayarlarımı değiştirdim ne de sistemimde bir değişiklik yaptım.

FPS'min öncekine göre düşük olması.
Bu da son girdiğim oyunların FPS'si.

1589479006365.png

Son düzenleme:
Performans sıkıntısı diyorsa , FPS düşük demek. Sen ne anladın cümleden? Donma ile FPS düşüklüğünün nedeni Darboğaz olabilir. Ve büyük ihtimal sorun darboğaz. Şu sosyalde birbirine laf atmak için yorum atan kitleye sinir oluyorum.
Kahin misin sen?

10 gun once olmayan darbogaz yeni mi cikti?

Gelmis yazmis olmak icin yaziyor.
Önceden gayet rahat bir şekilde 100 FPS'nin üzerinde alabiliyorken şimdi 60 FPS zar zor alıyorum ne ayarlarımı değiştirdim ne de sistemimde bir değişiklik yaptım.

FPS'min öncekine göre düşük olması.
Bu da son girdiğim oyunların FPS'si.

Eki Görüntüle 562564

MSI Afterburner ile oyun icindeki degerleri atabilir misin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı