RX570 vs GTX1650S

ronark

Decapat

Arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım, RX570 8 GB modelini 1660 ile kafa kafaya tutuyorlar fakat 1650S modelinin de daha iyi olduğu oyunlar mevcut.

Sizce ikisi arasından hangisini almak daha mantıklı olur?
Not: Bütçe artıramam.

Ek olarak elimde 10-12 yıl öncenin harici güç kaynağı bulunuyor kullansam sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hep söylüyorum, söylemeye de devam edeceğim. Teknoloji şans işidir. Bir teknolojik ürünün sizde uzun süre sorunsuz çalışması ürünün kalitesini göstermez.
İşte bu yorumu forumun baş köşesine filan yapıştırmak lazım. Bende hep aynı yorumu yaparım sonra fanboy damgası yapıştırırlar.

Arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım, RX570 8 GB modelini 1660 ile kafa kafaya tutuyorlar fakat 1650S modelinin de daha iyi olduğu oyunlar mevcut.

Ek olarak elimde 10-12 yıl öncenin harici güç kaynağı bulunuyor kullansam sorun yaratır mı?

GTX 1650 Super varken RX500 serisine bakılmaz. INNO3D veya Galax modellerini 1400TL'ye bulabilirsiniz.

1650S daha güçlü ancak alacak olsam 200 TL daha ucuz olan Galax markasının modelini alırdım.
Güç kaynağın sıkıntı çıkarabilir. Değiştirmeni öneririm.

Geri
Yukarı