Çözüldü RX570 WattMan hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nor0

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
En son sürücüde kullanmıyorum işlemcimi değiştirdikten sonra watman yemeye başladım. Artık bıktırdı beni bu kart şu kadar aklınız varsa bir daha AMD ekran kartı almayın peki bu sorunu nasıl çözebilirim?

1670145252825.png

Son düzenleyen: Moderatör:
En son sürücüde kullanmıyorum işlemcimi değiştirdikten sonra watman yemeye başladım. Artık bıktırdı beni bu kart şu kadar aklınız varsa bir daha AMD ekran kartı almayın peki bu sorunu nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1592737

Bende AMD kart aldım 6500XT bende de var param olsa düşünmeden NVIDIA'ya geçerim.

Bende AMD kart aldım 6500XT bende de var param olsa düşünmeden NVIDIA'ya geçerim.

Hocam para yok işte olsa şutlayacağım bu RX570 ama imkanlar el vermiyor eğer fırsat geçerse elime bir 3060 alacağım 2.el normalde 6600 düşünüyordum ben ama onda da aynı sorunları yaşamaktan korkuyorum.

Aynı performansı neredeyse yarı yarıya fiyata satıyor AMD illaki eksileri olacak. Wattman hatası işlemci değiştikten sonra olduysa yazılımsal bir çözümü var demektir, anlayan biri yardımcı olabilir.

Hocam para yok işte olsa şutlayacağım bu RX570 ama imkanlar el vermiyor eğer fırsat geçerse elime bir 3060 alacağım 2.el normalde 6600 düşünüyordum ben ama onda da aynı sorunları yaşamaktan korkuyorum.

Hocam 6600 ile 3060 fiyatları arasında çok fark var? Ayrıca şu an hangi sürücü sürümü yüklü?

Aynı performansı neredeyse yarı yarıya fiyata satıyor AMD illaki eksileri olacak. WattMan hatası işlemci değiştikten sonra olduysa yazılımsal bir çözümü var demektir, anlayan biri yardımcı olabilir.

5K ya 2.elleri var hocam tek çare o gibi.

Hocam 6600 ile 3060 fiyatları arasında çok fark var? Ayrıca şu an hangi sürücü sürümü yüklü?

En son sürüm.

Şu an watman yedikten sonra PC sapıtmaya başladı res atmadan olmayacak gibi.

Çözüm

Geri
Yukarı