Çözüldü RX570 WattMan hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nor0

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
En son sürücüde kullanmıyorum işlemcimi değiştirdikten sonra watman yemeye başladım. Artık bıktırdı beni bu kart şu kadar aklınız varsa bir daha AMD ekran kartı almayın peki bu sorunu nasıl çözebilirim?

1670145252825.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sürüm WHQL değil sürücüyü DDU ile kaldırıp buradan 22.10.3 sürümünü indirebilir misiniz?

DDU ile sürücü nasıl kaldırılıyor hiç yapmadım bu güne kadar.

Hocam sürüm WHQL değil sürücüyü DDU ile kaldırıp buradan 22.10.3 WHQL sürümünü indirebilir misiniz?

6000 serisinin driveri bu.

6000 serisinin driveri bu.

Pardon karıştırmışım kartı gene aynı sürümü kurun.

22.5.1 sürümünü deneyebilirsiniz. Ayrıca XMP ile ilgili bir sorun yaşıyorda olabilirsiniz. İşlemci olarak R5 2600 kullanıyorum. XMP ayarlarından RAM Mhz değerini 2933 üstüne çıkarırsam mavi ekran ve wattman hatası veriyordu.

22.5.1 sürümünü deneyebilirsiniz. Ayrıca XMP ile ilgili bir sorun yaşıyorda olabilirsiniz. İşlemci olarak R5 2600 kullanıyorum. XMP ayarlarından RAM MHz değerini 2933 üstüne çıkarırsam mavi ekran ve WattMan hatası veriyordu.

Normalde RAM'lerim 2400MHz 3200MHz de OCli kullanıyorum.

Hocam sürüm WHQL değil sürücüyü DDU ile kaldırıp buradan 22.10.3 WHQL sürümünü indirebilir misiniz?

Hocam dediklerinizi yaptım şimdi deneyip geri döneceğim size.

Sorun çözüldü hocam sağ olun.

Son düzenleme:
Normalde RAM'lerim 2400MHz 3200MHz de ocli kullanıyorum.

Hocam dediklerinizi yaptım şimdi deneyip geri döneceğim size.

Sorun çözüldü hocam sağ olun.

Bir şey değil hocam çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim WattMan donanım sebepli olmadıkça çözülebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı