RX5700 vs RX5600 XT vs 2060 vs 1660 Ti

mertapaydnn

Centipat
Arkadaşlar F/P açısından hangi kart alınmaya değer? Yorumlarınız benim için önemli.

kart.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirim kovalarsanız 2299TL'e 5600XT Pulse modeli bence fiyatına göre performansı en tatmin edici model. Bunların dışında 1999TL'e 1660Ti modeli de tercih edilebilir klasmanda.

Bu kartlar uzun süredir takip ettiğim kartlar(5600 XT hariç). Rx 5700 FP olarak çok iyi bir ürün. Ancak 1660 Tİ ise araştırabilirsiniz, FP olarak çok kötü bir ürün. 1660 Super FP olarak sizi çok daha fazla tatmin eder ve Overclock potansiyeli sayesinde performans olarak Tİ modelinin üstünde bir performansı var. Ama rx 5700 veya 5700xt modelini gözünüz kapalı alabilirsiniz. Gıgabyte modellerini tavsiye ederim, sıcaklık değerleri rakipleri ile kıyaslandığında en iyilerinden.

Okulların kapanış aylarını bekle bence büyük indirimler geliyor o zaman. Ben kendi sistemimde MSI GTX 1660 Super Gaming X kullanıyorum fakat yeni oyunlarda senin ne aradığına bağlı bu durum ve bottleneck dediğimiz durum da önemli. Eğer Orta-Üst seviye olan R5 2600 veya 3500 kullanıyorsan. 1660 ve 2060 ile muhteşem bir kompozisyon olduklarını söylemeliyim.

Arkadaşlar F/P açısından hangi kart alınmaya değer? Yorumlarınız benim için önemli.

Eki Görüntüle 515437

Bana göre en alınabilir kart RX 5700 dür RTX özelliğine alırken bu kartlarda hiç bakmayiniz. Size tatmin edecek ışın izlemeyi sağlayacak minimum kart RTX 2070 Super olacaktır. O yüzden saf kas gücünde en iyisi RX 5700 yazılım sorunlarından korkuyorsanız NVIDIA tercih edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı