RX580 Pulse 8 GB (vs) RX580 Nitro 8 GB

Bütçe
1500

TÜPÇÜ RECO

Centipat
Merhaba arkadaşlar.
2 Ekran kartı arasında kaldım 1.Sapphire Pulse RX580 8 GB.

Link; Sapphire Pulse AmdRadeon RX 580 8G OC 256 Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Arasında 202 TL fiyat farki var.

2.Sapphire Nitro+ RX580 8 GB.
Link:
Sapphire RX580 NITRO+ OC GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Sizce Pulse ile arasında çok bir farkı var mı? Kullanan veya incelemesini izleyen varsa bakır plaka kalınlığı arasında kayda değer bir fark var mı? Kaç FPS fark eder? Overclok yapılır mı Pulse modelinde? FPS fark kapatilir mi? Bu arada 9AY taksitli alacağım ekran kartını o yüzden. Hepsiburada sitesinde 9 ay yapıyor ama Nitro modeli 2200 TL.
Vatan sitesinde 1483TL ama 6 ay taksit ile sınırlandırılmış. Hangisi mantıklı Hepsiburada'dan Pulse mi 1283 TL'ye yoksa? Vatan PC sitedinden. 6 ay taksitle 1483TL Nitro mu?
Yorum ve bilgili arkadaşlar bilgilendirmesi merakla bekliyorum okuduğunuz için teşekkürler ❤💫😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
2 Ekran kartı arasında kaldım 1.Sapphire Pulse RX580 8 GB.

Link; Sapphire Pulse AmdRadeon RX 580 8G OC 256 Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Arasında 202 TL fiyat farki var.

2.Sapphire Nitro+ RX580 8 GB.
Link:
Sapphire RX580 NITRO+ OC GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Sizce Pulse ile arasında çok bir farkı var mı? Kullanan veya incelemesini izleyen varsa bakır plaka kalınlığı arasında kayda değer bir fark var mı? Kaç FPS fark eder? Overclok yapılır mı Pulse modelinde? FPS fark kapatilir mi? Bu arada 9AY taksitli alacağım ekran kartını o yüzden. Hepsiburada sitesinde 9 ay yapıyor ama Nitro modeli 2200 TL.
Vatan sitesinde 1483TL ama 6 ay taksit ile sınırlandırılmış. Hangisi mantıklı Hepsiburada'dan Pulse mi 1283 TL'ye yoksa? Vatan PC sitedinden. 6 ay taksitle 1483TL Nitro mu?
Yorum ve bilgili arkadaşlar bilgilendirmesi merakla bekliyorum okuduğunuz için teşekkürler ❤💫😊

GTX 1660 alman daha dogru dostum AMD ekran kartlari biraz sikintili modeller isinma sorunu yasayabilirsin performans kaybi yasayabilirsin ondan ziyade GTX 1660 RX 590'dan daha ustun kart MSI GTX 1660tan sasma derim

580 Pulse kullandım zamanında, gayet iyi %35 fanda çok çok az ses ve 55 derece ortalama sıcaklık ile oynuyordum.
GTX 1660 alman daha dogru dostum AMD ekran kartlari biraz sikintili modeller isinma sorunu yasayabilirsin performans kaybi yasayabilirsin ondan ziyade GTX 1660 RX 590'dan daha ustun kart MSI GTX 1660tan sasma derim
Arkadaşın dediğini dikkate al. Görünüşe göre hayatı boyunca değişimli AMD ve NVIDIA ekran kartı kullanmış, hep ne hikmetse NVIDIA daha az ısınmış. Kendimi bildim bileli AMD kullanırım ne hikmetse hiç bana denk gelmiyor ısınma sorunları. Hep NVIDIA fanboylarına denk geliyor.
Belki AMD ekran kartlarını Frisby ışıklı kasalarda NVIDIA kasaları da Thermaltake yeni model kasalarda kullanıp öyle test ediyor olabilirler. Bilemeyiz. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı