RX580 satılır mı?

Çok kararsız kaldım süre de önemli az da olsa 4500'e koysam kaç haftaya satılacak vesaire.
Eğer hızlı satılacaksa 4500'e stok bekleyip alabileceğim pekte birşey yok gibi şuan en ucuz fiyatlar Inventus'da orada bile 1660super 5500 lira bilemiyorum.
Peki 4500'e sattığım da hangi kartı alabilirim ki zararlı çıkmaz mıyım stok beklemek olabilir ama pek bilmiyorum stoklar Amazon üzerinden falan diyorsanız 2 ay ekran kartı bekleyemem büyü ihtimal.
4500'e satabilirseniz o paraya RTX 2060 almanız mümkün.
2. el olarak mı ?

Son düzenleme:
Eğer hızlı satılacaksa 4500'e stok bekleyip alabileceğim pek de bir şey yok gibi şu an en ucuz fiyatlar Inventus'da orada bile 1660 Super 5500 lira bilemiyorum.
Peki 4500'e sattığım da hangi kartı alabilirim ki zararlı çıkmaz mıyım stok beklemek olabilir ama pek bilmiyorum stoklar Amazon üzerinden falan diyorsanız 2 ay ekran kartı bekleyemem büyü ihtimal.
4500-5000'e satmak bu aralar çok zor. Büyük ihtimalle de satamazsınız o fiyatlara. En basitinden geçen gün sıfır 580 5000 TL idi gerisini siz düşünün.

Deneyeceğim de üstüne para koyamam sorun da o zaten benim için diyelim ki 4500'e gitti bu kart yeni ne alacağım 1660 alamam 2060'da 500-600 TL daha fazla o sıkıntı olacak gibi.
Hocam araştırırsanız forumlarda sıfır açılmamış 2060 satanlar var o fiyata. Olmadı 4000'in altında çok 1070 var ve 2060 ile performansları çok farklı değil.

4500'e çok rahat gider diye düşünüyorum fakat +5000 kovalayacağım. Aklımda 1660super var fakat çok pahalı koronanın azalması ile fiyatların düşeceği söylenir böyle birşey olur mu sizce ?
Net bir şey söyleyemem ama ben de 1-2 ay içerisinde bir miktar daha düşeceğini umuyorum. İşlemci upgrade düşünürseniz RTX 2060 modeli de düşünülebilir.

Net bir şey söyleyemem ama ben de 1-2 ay içerisinde bir miktar daha düşeceğini umuyorum. İşlemci upgrade düşünürseniz RTX 2060 modeli de düşünülebilir.
Babama durumu anlattım ve mükemmel tepki "Satacaksan neden aldırdın bilgisayar bu roket değil ya nesi yetmiyor sana ?" neyse güzel denedim şansımı 😃.

Yeni konular

Geri
Yukarı