RX580 satılır mı?

Kaptan.S

Hectopat
Arkadaşlar malum son zamanlarda mining olayları tekrardan popüler olunca piyasada kart kalmadı. Şu anda elimdeki RX580 kartı satıp sizce daha yüksek bir model alınır mı yoksa satıp beklemeli miyim?

Arkadaşlar malum son zamanlarda mining olayları tekrardan popüler olunca piyasada kart kalmadı. Şu anda elimdeki RX580 kartı satıp sizce daha yüksek bir model alınır mı yoksa satıp beklemeli miyim?
Mining yapan kişinin verdiği paranın briaz daaha üstünü iste bence kart satın alıp almamayaa gelcek olursak bence al.

Bence şimdilik kullanılır 8 GB herhalde bir de bence şimdilik yeterli ama RTX3060 veya RX6000 serisinin ucuz ekran kartlar çıktığında olabilir ama şimdilik yeterli zaten şimdi satım ekran kartı alsan işlemcin desteklecek mi falan şimdilik idare etsin seni

İyi kötü 2,5-3 sene gideri olduğunu düşünüyorum. Yani satmamalısın. Ayrıca Geforce Now da Türkiye sunucusunu açacak, onun da fiyatını beklemekte fayda var.

Peki sizce Ryzen 2700 16 GB RAM 600W güç kaynağı 3060 Ti için yeter mi darboğaz olur mu?
Darboğaz yapacağını sanmıyorum, 2700 hala taş gibi işlemci. Ufak bir overclock ile sorununuz hallolur. Benim tavsiyem PSU değiştirmeniz. Rampage'ye öyle bir kartı emanet etmek ne kadar doğru bilmiyorum.

Geri
Yukarı