RX580 sistem ne kadar eder?

Yuspedile

Kilopat
Makaleler
2
İyi forumlar dostlar. Aşağıdaki parçalardan oluşan sistemimi ihtiyaçtan dolayı satmak durumundayım. Kafamda bir sayı var ve sizin aklınızdaki fiyatı da öğrenmek istiyorum.
Kutu, fatura her şeyi duruyor. Bu kasım'da garantisi bitiyor parçaların. Monitör dahil sisteme.

Screenshot_letgo_20210920-204941~01.png

Hocam bilmediğimden soruyorum. Benim bildiğim 8 GB 580 8000 lira sıfırı. Nasıl 6500 oluyor?

Onlar fahiş fiyat ve pek alanı sanmıyorum.
Tabi 8 GB model için geçerli o nedenle mining ile ilgilenen biri alır diye düşünüyorum.

Ancak bu sistemin ederi 6500 tldir. 8 GB olması ayrı bir konu dediğim gibi adam kart ver diye yalvarıyor resmen parasına bile takmıyor .

İyi forumlar dostlar. Aşağıdaki parçalardan oluşan sistemimi ihtiyaçtan dolayı satmak durumundayım. Kafamda bir sayı var ve sizin aklınızdaki fiyatı da öğrenmek istiyorum.
Kutu, fatura her şeyi duruyor. Bu kasım'da garantisi bitiyor parçaların. Monitör dahil sisteme.

Eki Görüntüle 1170005

Sadece ekran kartını 5000 TL'ye satan arkadaşım var sende öyle yapabilirsin. Ekran kartsız sistem diye bir ilan aç 3000'e falan sat RX 580'i 5000TL'ye ayrı olarak satabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı