RX580 sistem Radeon güncellemesinden sonra kasıyor

neco42

Femtopat
i5 9600K işlemcisi ve ekran kartımda 580 Gigabyte 8 GB Gaming ekran kartıdır. 2 hafta falan çok sorunsuz bir şekilde PUBG Mobile oynuyordum en son ayarla %0 gibi kasma diyebilirim. Ekran kartı kullanımına baktığımda ise %15-20 gibi bir şeydi çok iyi performansı vardı. Ancak PUBG gelen son güncellemeden sonra ekran katının %100'ünü geçiyor ve oyundaki ağaçlar evler olsun kayboluyor... 2 tane YouTube sayfası açtığım halde onda da aynı sorunu yaşıyorum i7 2, nesil bilgisayarım vardı onunda ekran kartı AMD onda da aynı sorunlar oluyor. Yardımcı olabilirmisniiz?

ekran kartının %100 ünü gördüğü zaman oyunda git geller oluyorrr ağaçlar evler kayboluyor...

Orjinal Cd sinden yükledim denedim olmadııı Aygıt yöneticisinden güncellemesini yaptım tekrardan yine olmadı Bilgisayara komple format attım oyunu tekrardan yükledim otomatik güncellesi ile kendiside indirdi ama hertürlü aynı sıkıntıyı yaşıyoruzz .. oyun takım olduğunda arkadaşlara soruyorum mesela sizde warmı bir sorun gibi nvdia ekran kartımız war hiç bir sorun yok diyorlarrrr

Şu sürümü dener misiniz?

Geri
Yukarı