RX580 sistemde hiçbir oyun açılmıyor

KaanRashford

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım eskiden takır takır oyun oynatırdı. Şimdi bir oyuna girsem ekran donuyor ve kulaklıktan cızırtı sesi geliyor kulağı sağır edecekmiş gibi. Bunun sebebi ne olabilir? Sistemim i3 9.nesil, RX580.

bunu indir bu halleder.
Hocam bilgisayarcıya götürüp bıraktım aradılar sistem açılmıyor diye bende gittim ışıklar yanıp kapanıyodu işlemci fanıda dönüp duruyodu ışıkla birlikte niye böyle oldu acaba evden kasayı almadan 5dk önce açmıştım açılıyordu ne olduğunu anlayamadım eskiden sadece oyun açamazdım şimdi pc açılmıyor direkt sanırım sistemim tamamen öldü 😕

Hocam bilgisayarcıya götürüp bıraktım aradılar sistem açılmıyor diye bende gittim ışıklar yanıp kapanıyodu işlemci fanıda dönüp duruyodu ışıkla birlikte niye böyle oldu acaba evden kasayı almadan 5dk önce açmıştım açılıyordu ne olduğunu anlayamadım eskiden sadece oyun açamazdım şimdi pc açılmıyor direkt sanırım sistemim tamamen öldü 😕
Neden götürdün ki hemen. Attığım programı denedin mi?

Bilgisayarcı fazladan masraf çıkarmak için bir şeyler yapmış olmasın.Başıma gelmedi değil.

Geri
Yukarı