RX590 Nitro+ sistemde 22.5.1 güncellemesinden sonra düşük FPS

@ibrahimcancl düşse de bu ekran kartından değildir. Oyun tamamen işlemci ve RAM odaklı. 2600 için de aldığın değer çok normal. Senin yerinde olsam RAM'leri çiftlerdim şimdiden, sistemin bu halde eksik çünkü.
evet biliyorum ama sistemimi monitörsüz 11e alıcı buldum satıp 16 16500e falan monitörlü sistem dizicem 32gb yapma fikride var aklımda

@ibrahimcancl kullanacağın ortama bağlı tamamen. Tabii ki 2x16 GB kullanmak 2x8 GB'dan daha avantajlıdır ancak günümüzde çoğu oyun hala 6-12 GB civarı kullanıyor. Ben Ryzen 3300X, RX 6600 XT ve 2x8 GB RAM kullanıyorum ve yetersizlik yaşadığım bir oyun bile olmadı.

16-17K civarına monitör dahil sistem dizeceksen 2x8 GB ile başlayıp bütçeyi diğer donanımlara kaydırmak daha mantıklı olur.

@ibrahimcancl kullanacağın ortama bağlı tamamen. Tabii ki 2x16 GB kullanmak 2x8 GB'dan daha avantajlıdır ancak günümüzde çoğu oyun hala 6-12 GB civarı kullanıyor. Ben Ryzen 3300X, RX 6600 XT ve 2x8 GB RAM kullanıyorum ve yetersizlik yaşadığım bir oyun bile olmadı.

16-17K civarına monitör dahil sistem dizeceksen 2x8 GB ile başlayıp bütçeyi diğer donanımlara kaydırmak daha mantıklı olur.
evet haklısın

Yeni konular

Geri
Yukarı