RX590 vs 1660

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aklımdaki sistem şu şekilde:

-MSI B450M PRO M.2 V2
-2X8 GB 3000 MHz RAM
-Cooler Master Masterbox MB511
-480GB SS (1 TB HDD + 240 GB SSD'de olabilir)
-600W 80+ güç kaynağı
Ve ekran kartı olarak
- Sapphire RX590 Nitro+ SE 8 GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Ya da:

- Gigabyte GTX1660 GAMING OC GDDR5 6 GB 192Bit NVIDIA Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar düşünüyorum ( Gaming X dışında farklı modelleri de olabilir hangisi daha iyiyse pek bilmiyorum.)

RX590 SE'li sistem toplamıştım ama ısınıp kapanıyor diye iade etmiştim. (Teknobiyotik'ten almıştım) aynı sorunu yaşama korkusu var o yüzden böyle bir soru sormak istedim.

Farklı parçalarda önerilerde olabilir. Sistemi Vatan'dan alacağım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aklımdaki sistem şu şekilde:

-MSI B450M PRO M.2 V2
-2X8 GB 3000 MHz RAM
-Cooler Master Masterbox MB511
-480GB SS (1 TB HDD + 240 GB SSD'de olabilir)
-600W 80+ güç kaynağı
Ve ekran kartı olarak
- Sapphire RX590 Nitro+ SE 8 GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Ya da:

- Gigabyte GTX1660 GAMING OC GDDR5 6 GB 192Bit NVIDIA Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar düşünüyorum ( Gaming X dışında farklı modelleri de olabilir hangisi daha iyiyse pek bilmiyorum.)

RX590 SE'li sistem toplamıştım ama ısınıp kapanıyor diye iade etmiştim. (Teknobiyotik'ten almıştım) aynı sorunu yaşama korkusu var o yüzden böyle bir soru sormak istedim.

Farklı parçalarda önerilerde olabilir. Sistemi Vatan'dan alacağım. Teşekkürler.

Nitro modellerin soğutması iyidir. Öyle diyorlar yani. Bence aynı sorun olmaz.

gg.jpg

FPS değerlerine bir göz at istersen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı