RX590 vs GTX1650 Super

Arkadaşlar bu iki kart arasında performans olarak hangi kart seçilmeli? Ona göre takasa girebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ve benzeri videolarda oyun açısından cok bir fark yok gibi sanki. Fps degerleri neredeyse aynı. Hangisi daha hesapli ve güvenilir geliyorsa bence onu tercih edin.
Ben olsam 1650 super alırdım.
Bu iki kart arasında performans oyundan oyuna değişiklik gösteriyor, bazılarında 590, bazılarında 1650S daha iyi sonuç veriyor. Fakat daha güncel olması ve sürücü sorunu yaşanmaması bakımından önerim 1650S'den yana olur.
Aynen bende böyle düşünüyorum daha güncel wattman yok bir kere 😂
Hata da denilmemeli bence wattman a ama neyse hata diyelim bu konu için. Şimdi hatanın ne olduğunu uzun uzun anlatmayalım konu dağılmasın.

Arkadaşlar bu iki kart arasında performans olarak hangi kart seçilmeli? Ona göre takasa girebilirim.

İkisini de kullandım hatta şu an 1650S kullanıyorum. RX 590 çok güç çekiyor 185-190 wattları görüyordu. En az haftada 1 kez WattMan hatası alıyordum. Kullandığım model XFX RX 590'dı. Isınma sorunları fan sesleri zaten acayip bir şeydi. Undervolt yapıp kartı anca öyle kullanabiliyordum. Alacağın model XFX ise direkt uzak dur zaten (sadece RX 500 serisi için diyorum). Ama onun dışında da 1650 Super'i öneririm. 100 wattla çalışan bir kart. Isınma derdi yok sürücü hatası derdi yok. Ve OC potansiyeli var.

İkisini de kullandım hatta şu an 1650S kullanıyorum. RX 590 çok güç çekiyor 185-190 wattları görüyordu. En az haftada 1 kez WattMan hatası alıyordum. Kullandığım model XFX RX 590'dı. Isınma sorunları fan sesleri zaten acayip bir şeydi. Undervolt yapıp kartı anca öyle kullanabiliyordum. Alacağın model XFX ise direkt uzak dur zaten (sadece RX 500 serisi için diyorum). Ama onun dışında da 1650 Super'i öneririm. 100 wattla çalışan bir kart. Isınma derdi yok sürücü hatası derdi yok. Ve OC potansiyeli var.

Yanına bile yaklaşma diyorsun yani.
Ben hiç kullanmadım ekran kartına haksızlık yapmamak için üstüne bu kadar gitmedim sen öldürmüşsün 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı