RX6400 sistemde Roblox Studio kasıyor

FurkqnnEfe

Picopat
Ben böyle kendimce oyun yapıyorum arkadaşımında oyununda bir hata olmuş beni oyununu eklemiş ama girdim sürekti yanıt vermiyor vb. hata alıyorum yani sistemimin kötü olduğunu düşünmüyorum.
i3 10100F.
ASUS Dual RX6400.
8x1 8 GB RAM.
Zaten ortak PC yakın zamanda yeni PC almayı planlıyorum. Sizce sistemimin nasıl olması lazım büyük kapsamlı oyunlarda crash vermemesi için?

Ben böyle kendimce oyun yapıyorum arkadaşımında oyununda bir hata olmuş beni oyununu eklemiş ama girdim sürekti yanıt vermiyor vb. hata alıyorum yani sistemimin kötü olduğunu düşünmüyorum.
i3 10100F.
ASUS Dual RX6400.
8x1 8 GB RAM.
Zaten ortak PC yakın zamanda yeni PC almayı planlıyorum. Sizce sistemimin nasıl olması lazım büyük kapsamlı oyunlarda crash vermemesi için?
Bende MX130 var açıyor hata vermeden.

Bendede açıyor ama böyle büyük haritalı oyunlarda kasıyor sonr ayanız vermeyip kapanıyor orta kapsamlı oyunlarda yavaş yükleniyor bana böyle hızlı bişi lazim
Sürücüler ile alakalı olabilir crash veriyorsa.

i3 10100F.
ASUS Dual RX6400.
8x1 8 GB RAM.

Ayarlara girip grafiği Manuel'e çekmelisin bu işlemden sonra alttaki grafik ayarını - tuşuna basarak düşür.

Yeni konular

Geri
Yukarı