Bütçe
8500
FSR ve DLSS meselesi çok abartılıyor bana kalırsa, bundan 4 5 sene önce bunların hiç biri yoktu ki şimdi bile olmasa 3060, 6600 tarzı kartlar çok güçlü. 60 FPS ultra oynatmayacağı oyun yok.

İnceledim de renk farkını fark ettinizmi siz 1080P'de FSR kısmında sanki renkler soluk geldi bana.
FSR daha soluk, ama daha fazla detaylı; DLSS daha dolgun, ama daha az detaylı gibi.

d.png Bu DLSS

f.png Bu FSR

Dediğiniz doğru. Bu arada incelediğim ekran Dell U2715H.

Muhtemelen FSR sebepli; çünkü AMD'nin sürücüleri renkleri daha canlı verir genelde (belki NVIDIA durumu düzeltmiştir) o yüzden olabilir, ama oyun keyfini kaçıracak bariz bir fark değil.

Çok teşekkür ederim peki XFX mi Sapphire mi önerirsiniz?

Çok teşekkür ederim peki XFX mi Sapphire mi önerirsiniz?
AMD için Sapphire'i her zaman tek geçerim. XFX eskiden full nVIDIA (öyle yazılırdı eskiden) kartlar üretirdi, sonra AMD-ATI tarafına geçti. Yine iyidir, bazen TeknoSeyir falan da inceler, TechPowerUp'ta falan incelemeleri bol. Termal yönden hoşuma gitmiyor, onu haricinde eksiğini görmedim.

AMD için Sapphire'i her zaman tek geçerim. XFX eskiden Full NVIDIA (öyle yazılırdı eskiden) kartlar üretirdi, sonra AMD-ATI tarafına geçti. Yine iyidir, bazen Teknoseyir falan da inceler, TechPowerUp'ta falan incelemeleri bol. Termal yönden hoşuma gitmiyor, onu haricinde eksiğini görmedim.

ASUS Dual önerir misiniz peki eskiden GTX1660 Ti ASUS Dual kullanıyordum uçak gibi ses çıkarıyordu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı