RX6600 alınır mı?

Efe684

Hectopat
RX 6600 almayı düşünüyorum sıcaklığı düşük olursa iyi olur Sapphire gibi 80derece olmasını istemiyorum ASUS gibi 60derece takılsın istiyorum bir de alacak bir yer var mı ben çok bulamadım RX6600 Gigabyte eagle modelini buldum 3fanlı 6500TL civarında Sinerji sitesinde tavsiyeniz var mı?

Bende MSI'den Armor modeli var. Fanlar hızlı ve sesli çalışıyor. Isınma problemi kesinlike olmadı bende. Birkaç kez WattMan verdi. Bunu göz önünde bulundur. Benim kesinlikle tavsiyem NVIDIA almandır.

Kart 1 haftalık.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6600 almayı düşünüyorum sıcaklığı düşük olursa iyi olur Sapphire gibi 80derece olmasını istemiyorum ASUS gibi 60derece takılsın istiyorum bir de alacak bir yer var mı ben çok bulamadım RX6600 Gigabyte eagle modelini buldum 3fanlı 6500TL civarında Sinerji sitesinde tavsiyeniz var mı?

Hocam bende RX 6600 Gigabyte var şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Forza 5 oynarken 60 derece üstü yok. Fan otamatikte ve hiçbir ses çıkarmıyor. Fablar 3300 RPM ile dönerken.

Son düzenleme:
Alacaksanız bu sıralar almanızı tavsiye ederim ben zamlanır diye Sapphire Pulse modelini 6300'e aldım 5800'lere kadar dustu stok olarak sıcak calısıyor ama fan ayarı yapınca 60 derece civarlarında cok hafif belli belirsiz fan sesi yapıyor ben yine de ASUS Dual modelini oneririm.

Mech modelinin soğutması da iyidir.

mech modeli gereksiz pahalı onların fiyatı artıp düşüyor bunu alacağıma biraz daha ekler asus alırım garantisi var hem ben alırsam büyük ihtimalle şuan en mantıklı gigabyte 3fanlı çünkü ama dandik biraz asus kaliteli malzemesi var ama fiyatı da pahalı

Geri
Yukarı