RX6600 sistemde oyunlarda kasma ve takılma

PlatiDown

Hectopat
Selam sistemim gayet iyi olmasina rağmen oyunlarda takılıyor, kasiyormus gibi oluyor. Mesela az once FIFA oynadim, oyun akici degil. Veya Valorant oynarken akicilik yok, takiliyor. RX 6600, i5 11400, 16 GB 3200 RAM var. FPS degerlerim yuksek ama takılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam sistemim gayet iyi olmasina rağmen oyunlarda takılıyor, kasiyormus gibi oluyor. Mesela az once FIFA oynadim, oyun akici degil. Veya Valorant oynarken akicilik yok, takiliyor. RX 6600, i5 11400, 16 GB 3200 RAM var. FPS degerlerim yuksek ama takılıyor.

Aynı sorun bende de var yüksek FPS almama rağmen ufak tefek takılmalar hissediyorum hele FIFA da hiç oynanmayacak gibi oluyor. Sizden ricam CTRL Shift o yapar mısınız o zaman sag ustte FPS değerlerini gösteren bir sekme açılıyor ben bunu açınca kasma tamamen ortadan kalkıyor ama bu sefer de input lag gecikme başlıyor.

ASUS Dual RX 6600 kullanıyorum RDR2 Baldur's Gate 3 Spider-Man Remastered Hogwarts Legacy oyunlarında ultrada kart 59 derece oyunlar akıcı FPS yüksek hiç sizin yaşadığınız tarzı sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı