RX6700 ve 12100 için 500W yeter mi?

Bütçe
7500

SagoyaKulakVer

Decapat
Merhaba hocalarım şu an sistemimi APU olarak kullanıyorum. Ekran kartı alacağım fakat PSU ekran kartıma yeter mi bilmiyorum. Daha önce düşük güçlü bir PSU'nun yüksek donanımlı bir bilgisayara yettiği hakkında bir video izlemiştim videoyu aşağıya bırakıyorum. Sistemi 1080p oyunculuk için kullanacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullandığım PSU;
Almak istediğim kart;

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocalarım şu an sistemimi APU olarak kullanıyorum. Ekran kartı alacağım fakat PSU ekran kartıma yeter mi bilmiyorum. Daha önce düşük güçlü bir PSU'nun yüksek donanımlı bir bilgisayara yettiği hakkında bir video izlemiştim videoyu aşağıya bırakıyorum. Sistemi 1080p oyunculuk için kullanacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kullandığım PSU;
Almak istediğim kart;

650W gerekli.

Hocalarım kartın güç tüketimi bu şekilde imiş. 110~120 wattlarda.

Hocalarım ben ileride bu PSUyu almayı düşünüyordum. Her birinizinde önerisi farklı farklı. PSU alacağım zaman tekrar konu açıp sorarım teşekkürler hepinize.

Oda iyidir ama performance gd daha iyi ondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı