Ryse: Son of Rome ₺6,47

Arkadaşlar oyunun gameplay videosuna baktım ama nasıl oynanıyor anlamadım, oyun sadece sinematikten oluşuyor gibi gözüküyor. Biraz anlatır mısınız?

Ben ne diyorum sen hala 6 TL diyorsun. Oyunun mantığını anlamadım hala fiyattan bahsediyorsun.

Ben sana diyorum ki al oyna, anlamıyor musun sen? İsterse kuşbakışı isterse TPS isterse FPS olsun 6TL beğenmezsen bile kütüphanende dursun. Oyun yüksek ihtimal zam yiyecek. Ayrıca combat odaklı sinematik oyun.

Ben ne diyorum sen hala 6 TL diyorsun. Oyunun mantığını anlamadım hala fiyattan bahsediyorsun.
Ya al geç, anlamaya kendin çalış dostum ne uzattın, 6 TL senin için bu kadar önemliyse ben alayım sana.

Nasıl oynandığı hakkında en ufak fikrim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekmekten ucuza oyun alıp laf söylüyorsun hocam.

Crysis Trilogy de şu an 46 TL, bedava sayılır. Sanırsam Crytek oyunlarının son indirimi, zamdan önce kıyak geçiyorlar. Hem Crysis Trilogy hem de Ryse Son Of Rome listemde, yarın alacağım. Haber için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı