Son Of The Forest Steam sayfası açıldı ve Türkçe dil desteğiyle beraber geliyor!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
The Forest oyunun devam oyunu olan Son Of The Forest oyunun Steam sayfası açılmış. Oyun resmi Türkçe dil desteğiyle 2022 Ekim ayında çıkması bekleniyor. Sistem gereksinimleri şu anlık paylaşılmamış. Resmi Türkçe dil desteğiyle gelmesi güzel bir haber. İstek listesine attım hemen. Siz de istek listenize hemen atabilirsiniz.

Son Of The Forest oyunun Steam sayfası:

İlk oyunu oynanamışlar için ilk oyunun Steam sayfası:

Son düzenleme:
Oyunun Steam sayfası açılmış. Oyun resmi Türkçe dil desteğiyle 2022 Ekim ayında çıkması bekleniyor. Sistem gereksinimleri şu anlık paylaşılmamış. Resmi Türkçe dil desteğiyle gelmesi güzel bir haber. İstek listesine attım hemen. Siz de atabilirsiniz.

Merakla bekliyorum, İnşallah yüzümüzü kara çıkarmaz.

The Forest gerçekten keyifli bir oyundu. Devam oyunu da aynı şekilde çizgisini korursa kitlesini memnun edecektir. Dil desteği ile gelmesi de hoş bir jest olmuş.

Aralık 2019'dan beri beklediğim ve takip ettiğim oyun. İlk önce 2021'in sonlarında çıkacağı açıklandı ve sonra 20 Mayıs 2022'ye ertelendi. Sonrasında ise Ekim 2022'ye ertelendi. İnşallah daha fazla ertelenmez.

Geri
Yukarı