Satılık Ryzen 1700X, Asus x370 Prime Pro, Samsung 860 Evo M.2

yordeyy

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar,

Sistem güncellemesi sebebiyle ürünler boşa çıkmıştır. Ürünlerde herhangi bir sorun yoktur. İstanbul içi elden teslim edilecektir. Karşılıklı dilediğiniz testleri yapıp satın alabilirsiniz.

AMD Ryzen 1700X=800₺ (Satıldı)
Ürünü satın aldığım günden bu yana H150i pro ve 1.475 vcore ile 4GHz de kullanmaktayım(21.11.2018 tarihinde newegg.com dan alındı. Garantisi var.Olur da sorun yaşarsanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçip ürünü tekrar yurt dışına göndermeniz gerekir. Kutusu ve faturası mevcut.)
Asus X370 Prime Pro=500₺ (Satıldı) (16.07.2018 tarihinde yukko.com dan alındı. Garantisi devam ediyor. Kutusu ve faturası mevcut.)
Samsung 860 Evo m.2 SSD=275₺ (Satıldı)
Resimde görüldüğü üzre 2.5TB yazım yapmış durumda. (03.12.2018 tarihinde incehesap.com dan alındı. Garantisi devam ediyor. Kutusu ve faturası mevcut.)

Edit: Konu kapatılabilir. Ürünler satılmıştır.
Teşekkürler. @Mikail Fidan

Son düzenleme:
SSD kaç GB ? İletişim nasıl kurabiliriz ?

Kusura bakmayın. Vatan bilgisiyarda 250GB 300 TL olduğunu bildiğim için üzeri bir hafıza bekliyordum. Resimleri incelemedim.
İndirime mi girmiş, doğrudur.
Şu an benim gördüğüm Sata 3.0 modeli 304₺. m.2 Sata modeli ise 422₺ olarak gözükmekte. Gözünüzden pek çok şey kaçmış anlaşılan.. :)

Yurtdışı 2. el ürün olduğundan mütevellit İşlemci ve Anakarta 900 lira veriyorum toplam İstanbul içi elden alırım.

Yurtdışı 2. el ürün olduğundan mütevellit İşlemci ve Anakarta 900 lira veriyorum toplam İstanbul içi elden alırım.
İlginiz için teşekkür ederim. Umarım şaka yapıyorsunuzdur. Bu nasıl mümkün olabilir ki? Ben buraya ürünler elden çıksın diye post atıyorum. Resmen çöp ediliyor. Şaka mı bu? Lütfen biraz empati yapınız. Ya da size uygun ürünlere yöneliniz. İlanı kirletmenin bir anlamı yok.

@yordeyy Konunuzu kirletmek değil amacım ancak aklıma takılan bir soru var. Bu sizin sattığınız SSD mSATA değil, NVMe M.2 de değil. Ancak normal SATA ve mSATA ile aynı hızı veriyor. Peki aradaki fark nedir?

@yordeyy Konunuzu kirletmek değil amacım ancak aklıma takılan bir soru var. Bu sizin sattığınız SSD mSATA değil, NVMe M.2 de değil. Ancak normal SATA ve mSATA ile aynı hızı veriyor. Peki aradaki fark nedir?
Bağlantıları farklı. Hepsi bu. Daha önce z97 sistem kullanıyordum. Bu sebeple bu ürünü almıştım. Sata portlarımda yer olmadığı için. Saygılar.

Geri
Yukarı