Ryzen 2200G RAM kullanımı

YusufOZARMA

Kilopat
Daha fazla  
Ryzen 3 2200G'nin RAM kullanımını nasıl düşürebilirim ? Anakartım Asrock A320m hdvr4, Bilgisayarda bir yavaşlık hissediyorum sanırım bundan dolayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz APU ise ( ekran kartı yok direk CPU ekran kartı gibi çalışıyor. ) zaten 2 GB RAM'i CPU hemen kapar. 4 GB gibi düşük seviye RAM kullanıyorsanız 2 GB RAM sisteme kalacağından yavaşlık artar. Tek kanal ve MHz düşük ise yavaşlıktan geçilmez çünkü APU sistemlerde RAM kritik parçadır. Böyle ise RAM takviyesi yapın.

Kusura bakmayın technopat tarafından banlanıp duruyorum . 8GB DDR4 Kingston marka ramim var. Tek slot . RX 570 Ekran kartım var
Nerden bakıcam ryzen işlemcime ayrılan ram'e

Son düzenleme:
Türkçe yazım kurallarına uymanız gerekir. Tek slot olduğu için kasma olabilir. Bir ram eklemesi yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Bilgisayarınızın ekran kartını gördüğünden emin misiniz ? Güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Şahsen virüs olduğu kanısı doğdu.

Benim şahsen şu kanım var . Apex legends oyunun'da 60 fps sabit oynuyorum bir sıkıntı yok fakat Ryzen işlemcinin ram kullandığı kanısı doğdu içime acaba bu kullanım varsa bunu nasıl kapatabilirim? Apu kullanmadığım için normal gpu umu kullanıyorum rx 570 i

Benim şahsen şu kanım var . Apex legends oyunun'da 60 fps sabit oynuyorum bir sıkıntı yok fakat Ryzen işlemcinin ram kullandığı kanısı doğdu içime acaba bu kullanım varsa bunu nasıl kapatabilirim? Apu kullanmadığım için normal gpu umu kullanıyorum rx 570 i
Kapatma konusunu bilmiyorum. Ryzen kullanan kişiler yardımcı olabilir.
Kapatma konusunu bilmiyorum. Ryzen kullanan kişiler yardımcı olabilir.
Size tavsiyem ram eklemesi yapmanız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı