Ryzen 2600 RTX 2060 Super Sistem toplama

Usta bende bu sitede sistemimde darboğaz var mı diye baktım %100 çıkıyor. Test ettiğim cihazlar R5 2600 ve 1050Tİ 4GB ekran kartı bu işlemci için çok zayıf diyor umarım yalandır.
Gülmemek için zor tuttum. Ryzen 3 1200 bile takabilirsin GTX 1050 Ti ekran kartına. Dediğim gibi o siteler bomboş. Ryzen 5 2600 gibi bir işlemciye bile GTX 1050 Ti zayıf diyorsa o ve onun gibi sitelerin kapatılması lazım.

Takılma olmaz. Takılma sorunları RTX 2070 ve sonrasında başlıyor.
Peki teşekkürler son bir sorum olucak bilgisayarımın uzun ömürlü olmasını istiyorum sürekli ekran kartı işlemci değişimi yapmak istemiyorum ondan 2060 alım devam mı edeyim yoksa 2060S veya fiyatları yakın ise 2070 mi almalıyım tabi yanında hangi işlemci ryzen olarak çünkü anakartıda değiştirmek istemem 2060S ve 2070 1080 için fazlamı tabi yeni çıkacak olan oyunları 1080 de oynama ihtimalim daha yüksek grafikleri yüksek olacağından

Peki teşekkürler son bir sorum olucak bilgisayarımın uzun ömürlü olmasını istiyorum sürekli ekran kartı işlemci değişimi yapmak istemiyorum ondan 2060 alım devam mı edeyim yoksa 2060S veya fiyatları yakın ise 2070 mi almalıyım tabi yanında hangi işlemci ryzen olarak çünkü anakartıda değiştirmek istemem 2060S ve 2070 1080 için fazlamı tabi yeni çıkacak olan oyunları 1080 de oynama ihtimalim daha yüksek grafikleri yüksek olacağından.
Ayrı konu açın. Arkadaşın konusu sonuçta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı