Ryzen 2600 Sistemde Display Port Üzerinden Görüntü Alamama

Maalesef görüntü alamıyorum.
Daha açıklayıcı yazarsanız karışıklığa engel olmuş oluruz. Ne yaptığınız halde görüntü alamıyorsunuz anlayamadım.
Konuyu okuyacak diğer arkadaşlarında konuya vakıf kalıp belki de çözüm üretebilmeleri açısından önem arz ediyor.

Şimdi bir yazı okudum, monitörün menüsünde Hdmi veya DP arasında seçim yapmanızı sağlayacak bir bölüm varmıdır?
Ayrıca daha önce okuduğum bir yazıdan, DP kablosunun tam oturmamış olmasına rağmen takıldı sanılarak uzun süreler uğraş verdirdiğini de hatırlıyorum.

Ya bilmiyorum bence ekran kartının soketine tam oturmadı ama en son yere kadar geçirdim yine de boşluk var.
Image1532208993.197446.jpg

Şimdi bir yazı okudum, monitörün menüsünde Hdmi veya DP arasında seçim yapmanızı sağlayacak bir bölüm varmıdır?
Ayrıca daha önce okuduğum bir yazıdan, DP kablosunun tam oturmamış olmasına rağmen takıldı sanılarak uzun süreler uğraş verdirdiğini de hatırlıyorum.

Hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Görüntüyü sağladım. Ekran kartı soketinin üstündeki şeyi biraz kaldırdım ve tam oturdu.

Hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Görüntüyü sağladım. Ekran kartı soketinin üstündeki şeyi biraz kaldırdım ve tam oturdu.
Resimden çok anlaşılamıyor ama sorununuz sanıyorum bu diyecektim ki siz yazdınız. İyi günlerde güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı