Ryzen 2600 ve GTX 1070 sistem sıcaklık değerleri

Ön tarafta bir boşluk var fakat onun hava almak için mi yoksa vidaların uzunluğundan dolayı mı öyle yapılmış anlamadım. Eğer hava alması için yapılan bir şey ise kasanın kesinlikle hava alacak bir yere çıkarılması lazım, o değerler normal değil.
Elimi o kısımlara götürdüğümde gayet iyi hava çekiyor diye hissediyorum. Vida kısmından dolayı biraz boşluk var.
Hem işlemcinin hem ekran kartının derecelerinin yüksek olması kasadan dolayı kaynaklanıyordur yüksek ihtimal.
Aslında hava akışının iyi olması lazım. İyi kablolama yaptığımı düşünüyorum. Kablolar genellikle kasanın sağ arka kısmında ve geniş bir yer var. Sıvı soğutma falan mı gerekiyor acaba?

Elimi o kısımlara götürdüğümde gayet iyi hava çekiyor diye hissediyorum. Vida kısmından dolayı biraz boşluk var.
O vidanın kasanın iskeletine değen kısmında hava alacak mesh bir panel var mı veya herhangi bir boşluk ? Fotoğraf atsanız daha iyi cevaplar verebiliriz.

O vidanın kasanın iskeletine değen kısmında hava alacak mesh bir panel var mı veya herhangi bir boşluk ? Fotoğraf atsanız daha iyi cevaplar verebiliriz.
Şöyle söyleyebilirim. Ön camı çıkardığınızda 3 tane fan karşılıyor. Arada başka herhangi bir aparat yok. Aradaki boşluk da tahmini 1cm civarı. Vidaları biraz gevşettim boşluğun biraz daha açılması için.

Şöyle söyleyebilirim. Ön camı çıkardığınızda 3 tane fan karşılıyor. Arada başka herhangi bir aparat yok. Aradaki boşluk da tahmini 1cm civarı. Vidaları biraz gevşettim boşluğun biraz daha açılması için.
Fanlara ön camı çıkardıktan sonra dokunabiliyor musunuz yoksa arasında bir engel var mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı