Ryzen 2600 ve RX580 sistem toplama

Sistem buildi sizce nasıl?

• Oy verenlerin toplamı
    16

Raycia - AION

Decapat
Yer
Isparta
Daha fazla  
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 3.40 Ghz 19MB AM4 12nm İşlemci
Anakart: MSI B450M Gaming Plus 2133mhz-3466mhz(OC) AM4 mATX Anakart
Bellek: Corsair 16GB(2x8) Vengeance Rgb Siyah 3200mhz CL16 DDR4 Ram (CMR16GX4M2C3200C16)
Ekran Kartı: Sapphire Radeon RX580 Nitro+ OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı
Sabit Disk: Seagate 1TB Barracuda 64MB 7200rpm (ST1000DM010) Harddisk
SSD Disk: XPG Gammix 240gb Okuma 3200MB- Yazma 1700MB M.2 SSD
Kasa: PowerBoost X-52 RGB Led Fan USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa
Güç Kaynağı: CoolerMaster 600W MasterWatt Lite Serisi 80+ Güç Kaynağı

Arkadaslar bu sistemi sipariş geçmeyi düşünüyorum. Sistem Hakkında düşünceleriniz neler? Ayrıca Herhangi bir faydali değişiklik öneriniz var mı? Ayrıca Sisteme 27 inc 1ms 144 Hz monitor almayı planlıyorum. Aklımda JamesDonkey in 27 inclik ürünü var. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O monitör gayet güzeldir. Ekran kartını Sapphire yerine MSI, Asus veya Gigabyte öneririm. Sapphire kartlar genelde kısa ömürlü oluyor.

Aynı fiyata ACER ED242 varken James Donkey monitörü kesinlikle almayın. Aftedersiniz de sadece logo basan bir markaya karşı da ön yargılı olun bi' zahmet.

Ben de önerdiğiniz bileşenlere yakın bir sistem kurdum ve hatta aynı anakartı alışveriş sepetine dahi ekledim. Ancak anakart hem Micro ATX hem de 2 RAM slotu olduğundan farklı bir anakart tercih ettim. İkinci olarak 27 inc ciddi bir ekran büyüklüğü, bunu göz önünde bulundurun, sonradan pişman olmayın. Son olarak ise ekran kartı konusunda arkadaşlara katılıyorum, farklı bir markayı tercih etmelisiniz.

Kasa PowerBoost dedik bu 1, Eşek Monitörler ''Vallaha hacı Ölü Piksel olmaz.'' diyip ölü piksel çıkması bu 2, ayrıca çok önemli bir etken değil benim kanımca ama anakartın Micro-ATX olması kötü.

Sistem için bütçeniz nedir daha iyisini toplayabiliriz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı