Ryzen 3 1200 nasıldır?

@w1llard, hocam GTA V çerez. Ağır bir oyun hiç değil. Ben size göre bir şeyler toplamaya çalışacağım.
Hocam oynicağım oyunlar Genel de FS 19 ve ya 22, Assetto corsa modlu vs. (ağır modlar değil), Simulator oyunları beni daha çok sarıyor hocam, Car mechanic, Pc building serileri güzel oyunlar, sarıyor beni.

@w1llard, GTX 1050 2 GB beğenir misiniz hocam? Videodaki değerlerden 5-10 FPS daha fazla alacaksınız. GT 1030'dan çok daha iyi en azından. Videoda sizin oynayacağınız oyunlardan var hem.

Düzenleme: RX 570 ile aynı fiyata koymuşlar şaka gibi.. 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@w1llard, GTX 1050 2 GB beğenir misiniz hocam? Videodaki değerlerden 5-10 FPS daha fazla alacaksınız. GT 1030'dan çok daha iyi en azından. Videoda sizin oynayacağınız oyunlardan var hem.

Düzenleme: RX 570 ile aynı fiyata koymuşlar şaka gibi.. 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam dediğiniz her türlü ekran kartı olur, buna hangi işlemci önerirsiniz hocam? çok teşekkürler çok sağolun hocam.

@w1llard, hocam ekran kartından kısacaksak rekabetçi oyunlar için i3 10100F şart. Nerede oturuyorsunuz bu arada söylediysem aklımdan çıkmıştır.
Hocam trakya tarafındayım, hocam rekabetçi oyunlar da en fazla CSGO oynarım.

Fiyata bağlı, fazla güçlü bir işlemci sayılmaz.
Hmm anladım hocam teşekkürlerr.

Tamamdır hocam, hocam acelesi yok hatta yarın da halledebiliriz.

Bunu alın. Oyun manasında 5600 muadili.
Hocam bakacağım teşekkürler çok sağolun.

Geri
Yukarı