Ryzen 3 1200 nasıldır?

Siz gelince düzenleyeceğim. Param güvende açık olacak şekilde her şeyi buldum hocam, başkası almasın diye şimdilik yazmıyorum. İsteklerinizi fazlasıyla karşılıyor ve bütçeyi aşmıyor. Şimdilik akıcı oynatamayacağı oyun yok. Hem gelecekte RAM yetmeme problemini yaşamayacaksınız. Gelince etiketleyin. Yeni yaşlı kurdunuz hazır. 🙂

Siz gelince düzenleyeceğim. Param Güvende açık olacak şekilde her şeyi buldum hocam, başkası almasın diye şimdilik yazmıyorum. İsteklerinizi fazlasıyla karşılıyor ve bütçeyi aşmıyor. Şimdilik akıcı oynatamayacağı oyun yok. Hem gelecekte RAM yetmeme problemini yaşamayacaksınız. Gelince etiketleyin. Yeni yaşlı kurdunuz hazır. 🙂

Parçalar ne hocam vallaha sana helal olsun.
8 Ekim'den beri nereye baksam sen varsın iyi akşamlar hocam.

Parçalar ne hocam vallaha sana helal olsun.
8 Ekim'den beri nereye baksam sen varsın iyi akşamlar hocam.

Hocam atıcağın zaman beni de etiketlersen sevinirim bence arkadaştan Discord iste oradan at arkadaş alınca da parçaları söyler.

Son düzenleme:
Siz gelince düzenleyeceğim. Param güvende açık olacak şekilde her şeyi buldum hocam, başkası almasın diye şimdilik yazmıyorum. İsteklerinizi fazlasıyla karşılıyor ve bütçeyi aşmıyor. Şimdilik akıcı oynatamayacağı oyun yok. Hem gelecekte RAM yetmeme problemini yaşamayacaksınız. Gelince etiketleyin. Yeni yaşlı kurdunuz hazır. 🙂
Hocam kralsınız adamsınız, inşallah alabilirim, çok sağolun çok varolun, çok teşekkürler, gerçekten siz olmasanız heralde pc toplayamazdım.

Geri
Yukarı