Ryzen 3 1200 ve GT 1030 sistem toplama

Açıkçası bu şeylerden çok anlamıyorum APU sistem vs. Nedir bilmiyorum
APU sistem demek işlemcinin içinde bir adet grafik işlemci bulunur demek. Yani siz Ryzen 5 2400G işlemcisini alırsanız zaten içinden çıkan VEGA 11 grafik işlemci 1030 gücünde olduğundan dolayı ekran kartı almanıza gerek kalmaz. Görüntü kablosunu anakarta takarak görüntü alabilirsiniz. Ryzen 5 işlemcilerin G serisi işlemcileri bu güne kadar üretilen grafik işlemcili işlemcilerin hepsinden daha iyi diye biliyorum.

APU sistem demek işlemcinin içinde bir adet grafik işlemci bulunur demek. Yani siz Ryzen 5 2400G işlemcisini alırsanız zaten içinden çıkan VEGA 11 grafik işlemci 1030 gücünde olduğundan dolayı ekran kartı almanıza gerek kalmaz. Görüntü kablosunu anakarta takarak görüntü alabilirsiniz. Ryzen 5 işlemcilerin G serisi işlemcileri bu güne kadar üretilen grafik işlemcili işlemcilerin hepsinden daha iyi diye biliyorum.
Yani sadece işlemci Almam yeterli olacaktır?

Peki öyleyse *GTA V, Fortnite, PUBG MOBİLE, PUBG* tarzı oyunları oynatır mı diyorsunuz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı