Ryzen 3 1200 ve GT 1030 sistem toplama

Açıkçası bu şeylerden çok anlamıyorum APU sistem vs. Nedir bilmiyorum
APU sistem demek işlemcinin içinde bir adet grafik işlemci bulunur demek. Yani siz Ryzen 5 2400G işlemcisini alırsanız zaten içinden çıkan VEGA 11 grafik işlemci 1030 gücünde olduğundan dolayı ekran kartı almanıza gerek kalmaz. Görüntü kablosunu anakarta takarak görüntü alabilirsiniz. Ryzen 5 işlemcilerin G serisi işlemcileri bu güne kadar üretilen grafik işlemcili işlemcilerin hepsinden daha iyi diye biliyorum.

APU sistem demek işlemcinin içinde bir adet grafik işlemci bulunur demek. Yani siz Ryzen 5 2400G işlemcisini alırsanız zaten içinden çıkan VEGA 11 grafik işlemci 1030 gücünde olduğundan dolayı ekran kartı almanıza gerek kalmaz. Görüntü kablosunu anakarta takarak görüntü alabilirsiniz. Ryzen 5 işlemcilerin G serisi işlemcileri bu güne kadar üretilen grafik işlemcili işlemcilerin hepsinden daha iyi diye biliyorum.
Yani sadece işlemci Almam yeterli olacaktır?

Peki öyleyse *GTA V, Fortnite, PUBG MOBİLE, PUBG* tarzı oyunları oynatır mı diyorsunuz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı