Ryzen 3 1300x ve GTX 1050 Ti Darboğaz Sorunu

1366x768 60 Hz 24 İnc monitörüm var. Oyunları sürekli 1080p 'de oynuyorum hiç darboğaz, takılma , FPS düşmesi yaşamadım. Donanımlar önemli olduğu kadar, pc kendi içinde kullanımıda önemlidir. Büyük ihtimal pc iyi kullanmamış arkadaş.

Çok ilginç bir iddia. 24 İnc ve 1366 çözünürlüğe sahip hangi monitöre sahipsin model nedir ?

Hangi çözünürlük ve ayarlarda oynuyorsunuz?
ultra 1280 1024 1080p aldım gene aynısı oluyo bu sefer ekran kartı kullanımı artıyor ama fps daha da düşüyor
Monitörü ve aldığın FPS'yi söyle.
Monitörüm Sunny nin 23 inç bir televizyonu 1920 1080p destekliyor 60 hz
Hızlı Resim - bf1 Bf1 değerlerim ultra ayarlarda
Hızlı Resim - bf1 Bf1 de Aldığım Değerler ultra ayarlarda
Aynı işlemci ve aynı ekran kartına sahibim. Herhangi bir darboğaz mevcut değil. Düşündüğün gibi RAM de sıkıntı olabilir.
ram marka kaç gb kac mhz söylermisin

ADATA 8GB XPG 3000 Mhz Ram var benim sistemimde. Herhangi bir fps sorunuyla karşılaşmadım şu zamana kadar.
anlamadım ben neden böyle sistemimde ne sıkıntı var parçaların hepsi garantiye gitti ekran kartı anakart hepsi sıfırlandı ram garantiye gitti değiştirdim hatta bu sıstemı ne ümitlerle toplatmıştım su attıgım fotografa bi bakarmısın sorunu anlamadım ben ya

anlamadım ben neden böyle sistemimde ne sıkıntı var parçaların hepsi garantiye gitti ekran kartı anakart hepsi sıfırlandı ram garantiye gitti değiştirdim hatta bu sıstemı ne ümitlerle toplatmıştım su attıgım fotografa bi bakarmısın sorunu anlamadım ben ya
Tamamda neden herşeyi donanımsal olarak bakıyorsun hala ? Madem garantiye gitmiş, parçalar değişmiş vs. Demekki parçalarda sorun yok. Teamwiewer warsa wer bakıyım işini halledeyim. Ö.M atabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı