Ryzen 3 1300x ve GTX 1050 Ti Darboğaz Sorunu

kubi3015

Hectopat
Yer
Burdur
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar arkadaşlar. 2 ay once yenı bır sıstem toplamıstım. Battlefield 1-4 ve PUBG ıcın Battlefield 1'de darbogaz soz konusu oluyor. İslemcı %100, ekran kartı kullanımı %20-30'larda gezıyor BIOS guncel. Bugun guncelletmıstım. A320m PRO VH-Plus anakartım var. PUBG Battlefield 4'de falan sıkıntı yok. Yardım eder mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunları 1920x1080 çözünürlükte dener misiniz? Ayrıca bf1 64 kişi oynuyorsanız işlemci kullanımın %100 olması ve biraz darboğaz yapması normal fakat sizde %70' lik bir kayıp var.

Monitörle ne alakası var FPS'nin ? Ryzen işte hep aynı sorunlar .. Ben Ultrada BF1'de 50-60 fps alıyorum. Hiçde darboğaz olmuyor,1080p çözünürlük. Yüksek ayarlara çektimmi zaten uçuyorum. W10 hızlandırma yöntemlerini dene, ayrıca Defender, Güvenlik duvarı, virüs programı komple kapat ve sil. Başlangıç - Msconfig ayarlarını yapmayıda unutma.

1366x768 60 Hz 24 İnc monitörüm var. Oyunları sürekli 1080p 'de oynuyorum hiç darboğaz, takılma , FPS düşmesi yaşamadım. Donanımlar önemli olduğu kadar, pc kendi içinde kullanımıda önemlidir. Büyük ihtimal pc iyi kullanmamış arkadaş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı