Ryzen 3 2200G 144Hz monitör destekler mi?

ardanizm

Femtopat
Daha fazla  
2x8 16 GB RAM var ben sizlere direkt linkleri atayım arkadaşlar lütfen acil bilgilendirin ve kasayı falan sorgulamayın sadece soruma yanıt lütfen.

Bu 2'si uyumlu mu arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ek olarak şunu da belirtmek istersim, o kasa biraz fiyatını haketmiyor gibi geldi bana.Ufak bir araştırma ile şunu buldum paylaşmak istedim:

Bu kasaya 8x2 ram ve 480gb ssd özelleştirmesi yatıgınızda 4360TL gibi bir fiyat oluyor.Kasa da ek olarak bir de MSI GT1030 gibi bir harici ekran kartı var.

2x8 16 GB RAM var ben sizlere direkt linkleri atayım arkadaşlar lütfen acil bilgilendirin ve kasayı falan sorgulamayın sadece soruma yanıt lütfen.

Bu 2'si uyumlu mu arkadaşlar?

Siz kasayı sorgulamayın demiş olsanız da her daim sorgulayan çıkacaktır. :)
Kafanız rahat olsun 2200G 1200'den daha güçlüdür,
BIOSTAR ASUS'tan daha bir tık dha kalitesizdir,
480 SSD > 240 SSD,
Uzaktan Kumandalı Gametech Mesh panel kasa, Pollux'tan daha verimli ve görseli güçlüdür,

Sorunuzun yanıtı:
144Hz üst segment bir HDMI kablo ile sağlarsınız uyum sorunu yaşamazsınız.

Siz kasayı sorgulamayın demiş olsanız da her daim sorgulayan çıkacaktır. :)
Kafanız rahat olsun 2200G 1200'den daha güçlüdür,
BIOSTAR ASUS'tan daha bir tık dha kalitesizdir,
480 SSD > 240 SSD,
Uzaktan Kumandalı Gametech Mesh panel kasa, Pollux'tan daha verimli ve görseli güçlüdür,

Sorunuzun yanıtı:
144Hz üst segment bir HDMI kablo ile sağlarsınız uyum sorunu yaşamazsınız.
1-) "480gb ssd özelleştirmesi" önce bir ne yazıldıgını okuyun.
2-) İşlemciler arasındaki fark ile senin olmayan ekran kartın ile GT1030 arasındaki fark ile karşılaştır.
3-) Biostar gibi bir firmanın kalitesini sorgulayan birisi ya bilişim ile alakası yoktur, ya klasik mahalle bilgisayarcılarındandır, üst düzey bilişim sektöründe daha 1 kere bile biostara çamur atana denk gelmedik.
4-) Kasanın alınma amacı performans ise (öyle varsayıyorum), görsellik 2.planda gelir.Performans zayıf olduktan sonra istersen 50 çeşit kumanda ver, adam kasanın karşısına gecip kumandayla ışık şovu yapmayacak heralde :)

Edit: https://www.hepsiburada.com/paugge-...-hdr-dolby-vision-dolby-atmos-pm-HB00001CHT4A bu ve benzeri kaliteli kablolarla 144hz alınabilir.

Arkadaşlar nasıl 144Hz alacak kaliteli kablolarla? A320M anakartlar genellikle onboard üzerinden 1920x1080p @60Hz destekliyor.

Geri
Yukarı