Ryzen 3 2200G'den Ryzen 5 5600G'ye geçilir mi?

Nasıl kaydederim hocam peki yaptıktan sonra?

Burada a-XMP altında profile 1 ve 2 var 2933 hangisiyse a-XMP de onu seçin başka bir şey yapmayın ardından save and exit e gelip save change and reboot u seçin.

Dosya Ekleri

• images (1) (1).jpeg
    images (1) (1).jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 6
Burada a-XMP altında profile 1 ve 2 var 2933 hangisiyse a-XMP de onu seçin başka bir şey yapmayın ardından save and exit e gelip save change and reboot u seçin.

Tamamdır hocam hallettim daha yeni kaydetmeden çıkmıştım kontrol ettim görev yöneticisinde 1467 gözüküyor yardım edenlere teşekkürler.

Yine değişmediyse DRAM Frequency'i elle 2933 yaptıktan sonra kesin olması gerek ben böyle yaptım.

Tamamdır hocam hallettim daha yeni kaydetmeden çıkmıştım kontrol ettim görev yöneticisinde 1467 gözüküyor yardım edenlere teşekkürler.
Rica ederim.

Arkadaşlar işlemcimi satıp 5600G( 2.500 TL)almak istiyorum 1. si şu anki işlemcimi 1200 TL civarlarına satmayı düşünüyorum iyi midir? 2.si anakartım MSI A320M Pro-E bu anakarta uyumlu olur mu? 3. olarak da işlemci değiştirdikten sonra ne yapmam gerekir? Sanırım BIOS güncel değil burada çok elektrik kesildiği için yapmaya korkuyorum. Hepsini cevaplarsanız sevinirim.
Knk benim sistemim ryzen 5600 g 16 gb ram team force 480 GB M2 ssd. A520 MH anakart çok memnunum

Yeni konular

Geri
Yukarı