Ryzen 3 2300X Nasıldır?

AzizG

Kilopat
Yer
Balıkesir/Altıeylül
İtopya olsun Teknobiyotik olsun sitelerine giriyorum 2000-3000Tl arası sistemlerde hep R3 2300X var. Bir bakayım Youtube'dan oyun testlerine dedim yok. Yabancı kanallarda da hiç görmedim işlemciyi. Nasıl bir işlemcidir? Oyunlarda nasıl performans verir?

İşlemci tray işlemcidir. Kutusu olmaz. Şuan ryzen 3 serisinin en güçlü işlemcisidir 4 çekirdek 4 iç parçaçığı vardır. R3 2200G dahili grafik birimi içerirken bu işlemci içermemektedir. Aralarında ne kadar güç farkı var bilmiyorum fakat bu işlemcinin kaldırabileceği maksimum ekran kartı Rx570dir daha üst ekran kartları için önermem bottleneck yapması kuvvetle muhtemeldir.

İşlemci tray işlemcidir. Kutusu olmaz. Şuan ryzen 3 serisinin en güçlü işlemcisidir 4 çekirdek 4 iç parçaçığı vardır. R3 2200G dahili grafik birimi içerirken bu işlemci içermemektedir. Aralarında ne kadar güç farkı var bilmiyorum fakat bu işlemcinin kaldırabileceği maksimum ekran kartı Rx570dir daha üst ekran kartları için önermem bottleneck yapması kuvvetle muhtemeldir.
Farkındayım zaten hep sitelerde tray olarak satılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı