Ryzen 3 3100 + 5500XT vs Ryzen 3 3100 + 1650S

Ho.

Unutmuşum hocam. Çok pardon.

Hocam Zalman S2 alın diyorsunuz da tek fanlı bir kasa. Yani anladığımdan değil sadece soruyorum.
Unutmuşum hocam. Çok pardon.

İleride aynı RAM'den bir tane daha ekleyin. Çok az bir değişiklik yaptım.
hocam neyi değiştirdiniz ben göremiyorum

Ho.

Hocam Zalman S2 alın diyorsunuz da tek fanlı bir kasa. Yani anladığımdan değil sadece soruyorum.
Hocam isterseniz kasayı ranker virgo yapın demek isterdim. Fakat malzeme kalitesi olarak çok bir şey beklemeyin ;

Hocam isterseniz kasayı ranker virgo yapın demek isterdim. Fakat malzeme kalitesi olarak çok bir şey beklemeyin;

Ben buna bakmıştım zaten ama hadi ekran kartı kendini soğuttu işlemci de, soğutucusu olmayan parçalar tek fanla mı yetinecek?
Hocam isterseniz kasayı ranker virgo yapın demek isterdim. Fakat malzeme kalitesi olarak çok bir şey beklemeyin;

Hocam attığınız sistemi başka şekilde atar mısınız göremiyorum kendi sistemim çıkıyor.
1. 1650S daha iyi bir seçim olur.
2. attığınız hazır sistem kötü. A320 anakart, Power Boost PSU...
3. parça parça yaptığınız sistem iyi fakat sadece PSU kötü, onu bununla değiştirin: Cooler Master MWE 550W 80+ Güç Kaynağı

Mech model ekran kartları çok sesli çalışıyorlar.

Sanırım haklısınız :/.

Hocam neyi değiştirdiniz göremiyorum neden bir anda bakmayı kestiniz.
@Caner Uncu @gleran @f3turan eğer 2. sistemin ekran kartının güzelliğinden eminseniz bu akşam alacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı