Ryzen 3 3100 ve RX 5500XT sistem nasıldır?

StrokeR1

Decapat
Daha fazla  
Sistemim;

Anakart; Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 Dört Çekirdek 3.60 GHz
Ekran Kartı: Asus DUAL-RX5500XT-O4G-EVO AMD Radeon RX 5500 XT 4GB GDDR6 128Bit
PSU: Frisby Foem FPS-G60F12B 600 W
RAM: Longline Storm 8 GB 3200 MHz DDR4 CL18 LNGDDR4ST3200DT/8GB
HDD: Western Digital 3.5" 500 GB Caviar Blue WD5000AAKX SATA 3.0 7200 RPM

Acaba sistemde sıkıntı çıkar mı/tüm parçalar uyumlu mu?
Sistemimin parçaları uyumlu mu/sorun çıkar mı?

@Caner Uncu katılıyorum.

PSU çok kötü. Kalitesiz bir ürün. Almanızı önermiyorum. RAM'i daha bilindik Corsair, Kingston, XPG, apacer gibi markalardan almanızı öneririm. Kasa göremedim? Bir de SSD yok. Artık 2020'de en düşük sistemde bile SSD kullanılıyor. Kesinlikle SSD koymanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
4000TL Yaklaşık
Kasa yok, PSU berbat ötesi.

SSD yok, kesinlikle SSD alın. HDD kağnı hızında çalışıp hayatınızın içine etme kapasitesinde bir disktir.
RAM'i daha bilindik markalardan alın.
Kasa Everest Metafor K-700
@Caner Uncu katılıyorum.

PSU çok kötü. Kalitesiz bir ürün. Almanızı önermiyorum. RAM'i daha bilindik corsair, kingston, xpg, apacer gibi markalardan almanızı öneririm. Kasa göremedim? Bir de SSD yok. Artık 2020'de en düşük sistemde bile SSD kullanılıyor. Kesinlikle SSD koymanızı öneririm.
SSD sonra ekleyeceğim yan alıktan yaklaşık 2 hafta sonra.
@Caner Uncu katılıyorum.

PSU çok kötü. Kalitesiz bir ürün. Almanızı önermiyorum. RAM'i daha bilindik corsair, kingston, xpg, apacer gibi markalardan almanızı öneririm. Kasa göremedim? Bir de SSD yok. Artık 2020'de en düşük sistemde bile SSD kullanılıyor. Kesinlikle SSD koymanızı öneririm.
Dark Force Serisi DKPS600S1 600 W Power Supply
Bu nasıl?

@Caner Uncu katılıyorum.

Peki PSU'yu önermemenizin sebebi markası mı yoksa çalışmasında sorun olduğu için mi?
@Caner Uncu katılıyorum.

Peki olabildiğince uygun fiyatlı kasa önerir misiniz?

Peki PSU'yu önermemenizin sebebi markası mı yoksa çalışmasında sorun olduğu için mi?

Peki olabildiğince uygun fiyatlı kasa önerir misiniz?
Önermememin sebebini zaten yazmıştım ama görmediniz herhalde. Kalitesiz ürünü niye önereyim ki? :)

Bu fiyata kaliteli iki tane kasa var ama ikiside 2 fanlı. 2 fan çok fena değil ama belki aklınıza takılır diye söylüyorum. RGB olmasa da olur derseniz ;

RGB olsun derseniz ;

Önermememin sebebini zaten yazmıştım ama görmediniz herhalde. Kalitesiz ürünü niye önereyim ki? :)

Bu fiyata kaliteli iki tane kasa var ama ikiside 2 fanlı. 2 fan çok fena değil ama belki aklınıza takılır diye söylüyorum. RGB olmasa da olur derseniz ;

RGB olsun derseniz ;
Isınma gibi problemler yaşar mıyım 2 fan ile?

Yeni konular

Geri
Yukarı