Ryzen 3 3200G APU sistem vs Ryzen 3 1200 AF

Aernath

Femtopat
Kardeşlerim ve abilerim hepinize selamlar. Ryzen 3 3200G, 16 GB RAM'li APU bir sistem mi dizmek daha mantıklı yoksa Ryzen 3 1200 AF, RX550 4 GB 128 Bit, 8 GB RAM'li bir sistem toplamak mı? Farklı farklı oyunlar oynamıyorum. CS:GO, LoL ve Metin 2 oynuyorum. Yorumlarınız benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

Kardeşlerim ve abilerim hepinize selamlar. Ryzen 3 3200G, 16 GB RAM'li APU bir sistem mi dizmek daha mantıklı yoksa Ryzen 3 1200 AF, RX550 4 GB 128 Bit, 8 GB RAM'li bir sistem toplamak mı? Farklı farklı oyunlar oynamıyorum. CS:GO, LoL ve Metin 2 oynuyorum. Yorumlarınız benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim.
Tabi ki AMD Ryzen 3 3200g'li bir sistem dizmek daha mantıklı. Düşünsene, içerisinde dahili grafik birimi bulunan, PUBG'yi 40 fpsde oynatabilen. Çoğu oyunu en iyi/en kötü High/Low ayarlarda oynatabilen bir işlemciden bahsediyoruz. Sen bir de bunun yanına Rx 580 al bu bilgisayar fişek olur :)
Aynı zamanda geleceğe dönük bir sistem toplamış oluyorsun.

Tabi ki AMD Ryzen 3 3200G'li bir sistem dizmek daha mantıklı. Düşünsene, içerisinde dahili grafik birimi bulunan, PUBG'yi 40 FPS'de oynatabilen. Çoğu oyunu en iyi/en kötü High/Low ayarlarda oynatabilen bir işlemciden bahsediyoruz. Sen bir de bunun yanına RX 580 al bu bilgisayar fişek olur :)
Aynı zamanda geleceğe dönük bir sistem toplamış oluyorsun.

Merhaba, bu sistemi hala tavsiye ediyor musun kardeş?

Yeni konular

Geri
Yukarı