Ryzen 3 3200G RX580 8 GB darboğaz olur mu?

Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

RX570 4 GB ile bile oluyor. 4GHz OC yaptım anca denkleşti. Öbür türlü CPU 100 GPU 80 kalıyor.

RX570 4 GB ile bile oluyor. 4GHz OC yaptım anca denkleşti. Öbür türlü CPU 100 GPU 80 kalıyor.

Ben 2200G ile darboğaz yaşamıyorum arkadaş 3200G ile nasıl yaşasın? İsterseniz fotoğraf paylaşabilirim.
Edit;

1682194672708.png

3200G RX570'e darboğaz yapacak kadar kötü bir CPU değil. Bende 2200G var, RX570 4 GB ile darboğazsınz kullanıyorum. Çoğu oyunda %65-75 kullanım ile kartı besliyor.

Pardon hocam arkadaş RX 570 demiş bir anlık dikkatsizlik ile yazdım 3200G RX570'e darboğaz yapmayacaktır Ryzen 5 1600 AF almak daha mantıklı.

Pardon hocam arkadaş RX 570 demiş bir anlık dikkatsizlik ile yazdım 3200G RX570'e darboğaz yapmayacaktır Ryzen 5 1600 AF almak daha mantıklı.

Ben 2200G ile darboğaz yaşamıyorum arkadaş 3200G ile nasıl yaşasın? İsterseniz fotoğraf paylaşabilirim.
Edit;

Eki Görüntüle 1751041

Hocalarım özellikler daha fazla kısmımda yazıyor. Sistemi aldığım günden beri darboğaz yapıyordu sonra GPU kıstım işlemciye OC yaptım düzeldi. Siz nasıl yaşamadınız ona şaşırıyorum.

Hocam vallahi bu videoda o kadar FPS sıkınıtsı gözükmüyor gibi ama bilemedim vallahi alsammı almasammı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelde hikayeli oyunlar oynarsan sorun olmaz, işlemci gücü de isteyen ve Online oyunlarda darboğaz olur, videoda Warzone'de yer yer %30 darboğaz oluyor.

Hocalarım özellikler daha fazla kısmımda yazıyor. Sistemi aldığım günden beri darboğaz yapıyordu sonra GPU kıstım işlemciye OC yaptım düzeldi. Siz nasıl yaşamadınız ona şaşırıyorum.

Çok değişik. Ben hiç darboğaz yaşamıyorum söylenenlerin aksine. Üstelik BeamNG Drive normalde işlemci odaklıdır bilen bilir ona rağmen durum bu.

İşlemci tabanlı oyunlarda yapabilir ama oyun keyfini etkileyecek kadar darboğaz olmaz.

Geri
Yukarı