Başarılı Kurulum Ryzen 3 3200G ve Vega 8 | Big Sur

Başarılı bir şekilde kurdum ama bu sistemin desteklemediği özelliklerden dolayı, tam potansiyelinde çalışmıyor.
LWScreenShot 2021-01-31 at 14.13.55.png

Ekran Resmi 2021-01-31 14.15.03.png

Ekran Resmi 2021-01-31 14.14.34.png

Ekran Resmi 2021-01-31 14.14.16.png

Belki ileride bir ekran kartı ve ses kartı alırsam, ben de sizler gibi Siri ile bir şeyler yaşayabilirim.
Çok sevdim gerçekten de farklı bir his verdi. Uzun uzun kullandım.
Önceden kısıtlı bir şekilde kullanmıştım OS X. Bugün doya doya kullandım.
İleride bu deneyimi daha da çok yaşamak istiyorum.

Unuttum gerçekten de.
Ryzen APU işlemcisi olup da kurmak isteyen arkadaşlar, (@tirabzonun_kaymagi) için EFI klasörünü upload ettim.
EFI klasörünü ilgili sürücüden silin ve sonra;
Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer arşiv dosyasından EFI klasörünü çıkarın. İlgili sürücüye yapıştırın ve BIOS menüsünden Boot edin.

Teşekkürler @tristessehivernale ve başka bir forumdaki Kido adlı kullanıcı.

Son düzenleme:
Güncelleme yapıp denedin mi hiç? Ben kullanmadım o özellikleri ama 3.26 GB'lik bir güncelleme yaptı direkt.
Ben çok denemeyi isterdim ama şu an kaldırdım. Çünkü şu anlık bir ihtiyacım yok.
Hazır ISO ile değil de recovery üzerinden vanilla kurulum yaptım, epey de uzun sürdü, son sürümü yüklemiştir herhalde. Dosya ve keychain temizliği ve NVRAM sıfırlaması eşliğinde 3 farklı kimlik denememe rağmen çözüm olmadı.
Bi' konuşayım Apple servisiyle, bakalım ne diyecekler.

bende apu kullanıyorum "Ryzen 3 3200g Vega 8 16GB RAM Gıgabyte A320M S2H ANAKART" macOS yuklemek istiyorum ama herkes imkanı yok diyor siz nasıl yüklediniz elinizde bir rehber veya bir video varmı

Bende APU kullanıyorum "Ryzen 3 3200G Vega 8 16 GB RAM Gigabyte A320M S2H anakart" macOS yuklemek istiyorum ama herkes imkanı yok diyor siz nasıl yüklediniz elinizde bir rehber veya bir video var mı?

Bende Ryzen 3700u Vega 10 kullanıyorum herkes yapılmaz diyor. Merak gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı