Ryzen 3 3300X geleceğe dönük değil mi?

Bu monitörü tavsiye ederim.

Ve bu PSU'yu. High Power da güzel ama pahalı.

Gold olması şart değil, sadece ay sonu elektrik faturası 5-10TL daha az gelmesi için yazdım. Bu da alınabilir. High Power 600W 80+ Bronze ECO Aktif PFC Yüksek Verimli Güç Kaynağı (HPE-600BR-A12S) | Teknobiyotik
FSP olanı bilmediğim için bir şey diyemem... Ayrıca monitörün yanından DP kablosu çıkmıyor, bunu almanızı tavsiye ederim. 1.4 versiyon tükendi ama 1.2 de alınabilir... Paugge DP 1.2 VESA Sertifikalı 4K 60Hz 1.8m Displayport Kablo Fiyatları ve Özellikleri

Evet, dandik bir oyun için bu kadar para. Git de internet kafede Ultra'da oynasana. Mafia 2'yi sevmek ayrı, Mafia 2 için 6000 liralık sistem toplamak çok daha ayrı. Mafia 2 aslında GTX 560 ile bile 2K Ultra oynanıyor ama ben RX 5600 XT ile oynuyorum, çok ilginç :).

Evet, dandik bir oyun için bu kadar para. Git de internet kafede Ultra'da oynasana. Mafia 2'yi sevmek ayrı, Mafia 2 için 6000 liralık sistem toplamak çok daha ayrı. Mafia 2 aslında GTX 560 ile bile 2K Ultra oynanıyor ama ben RX 5600 XT ile oynuyorum, çok ilginç :).
Dandik ayıp oluyor hocam. Bir Witcher 3 değil ama güzel bir oyun bence Just Cause 3, tabii ki Witcher 3 ile karşılaştırılacak bir oyun da değil.

Geri
Yukarı