Ryzen 3 3300X ile tasarım ve programlama yapmak

Nötrino__

Femtopat
Ryzen 3 3300X ile çok ileri düzeyde olmayacak şekilde tasarım ve programlama yapsam sorun çıkarır mı? Eğer mümkün olursa R5 3600 alacağım tabii ki ama bu işlemci de şöyle 2-2.5 yıl yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten alma durumum yok şu anda mağazalardada 500 TL fiyat farkı var onun için arada kaldım. Bütçeyi arttırmaya çalışacağım.
Hangi mağaza o 500 tl fark var allah allah. Oradan almayın. Nakit olarak alacaksın madem 2. el'de bakabilirsin oturduğun yeri söyler misin? 0 veya 2. el mağaza arayabilirim.

Hangi mağaza o 500 TL fark var Allah Allah. Oradan almayın. Nakit olarak alacaksın madem 2. El'de bakabilirsin oturduğun yeri söyler misin? 0 veya 2. el mağaza arayabilirim.

Trabzon'da oturuyorum ben ama sistemde değişiklik yaptım hocam daha iyi oldu:
R5 3600
Gigabyte B450 GAMING X
Ama bu durumda ekran kartını 1660 yapmam gerekti. Diyorum ki acaba RAM'i 8 GB yapıp 1660 super Gaming X mi alsam. RAM'i de en kısa sürede arttırırım. Sizce nasıl olur?
Hangi mağaza o 500 tl fark var allah allah. Oradan almayın. Nakit olarak alacaksın madem 2. el'de bakabilirsin oturduğun yeri söyler misin? 0 veya 2. el mağaza arayabilirim.
Çok sağolun bu arada yardımınız için.

Ekran kartı için indirimleri takip et.acele etme bazen şok düşüşler oluyor.cuma günleri incehesapta gaming gecesi oluyor orayı takip et.genelde r5 3600 işlemci 1350 tl düşüyor.tasarım için çoklu çekirdek önemli.ramide 16 yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı